Oznakowanie firmy

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Oznakowanie firmy

Post autor: monta »

mając wlasną firmę i budynek do niej trzeba zadbać o odpowiednie oznakowanie inaczej nie będziemy spełniać norm BHP. Teraz dowiedziałam się że potrzebna mi jest tabliczka wyjście ewakuacyjne . Nie do końca wiem gdzie mogłabym coś takiego dostać. Więc moze podpowiecie mi gdzie taka tabliczką kupie.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Oznakowanie firmy

Post autor: kolka »

Najlepszą opcją będzie sprawdzenie różnych ofert i porównanie ich ze sobą, dzięki temu macie pewność że podjęta przez was decyzja będzie tą właściwą. Z tego co wiem to firma InCor http://incor.com.pl/ jest szeroko ceniona wśród swoich klientow. Zajmują się malowaniem poziomych oznaczeń, znaków BHP - Koniecznie sprawdźcie co mają do zaoferowania.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Oznakowanie firmy

Post autor: suzzi »

Tak, oznakowanie swojej firmy jest istotne. W końcu chodzi o zapewnienie w każdej kwestii bezpieczeństwa. A są miejsca niebezpieczne, dlatego warto je zaznaczyć. Tak samo warto kupić sprzęt bhp, czy kompletną odzież roboczą. Wszystko jest to dostępne chociażby tutaj https://www.bhp-gabi.pl . Dlatego warto zadbać o tego typu kwestie.
Awatar użytkownika
KarolKon
Posty: 55
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:36

Re: Oznakowanie firmy

Post autor: KarolKon »

Zasady BHP powinny zawsze być przestrzegane. Pozwala to sprawnie i bez przeszkód funkcjonować naszej firmie. Ja musiałem przez BHP ostatnio doszkolić się z tematyki ESD, wam też polecam : http://ochrona-esd.pl Jest to też ciekawy temat do poczytania.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Oznakowanie firmy

Post autor: otylia »

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy musi znać każdy pracownik, tak samo Ci mniejsi jak i kadra kierownicza i z tego zakresu trzeba w firmie przeprowadzać okresowe szkolenia. Najlepiej podjąć współpracę z tą firmą z Katowic http://jared.pl/szkolenie-bhp-katowice/, oni od dawna organizują szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej dla pracodawców oraz pracowników. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Kadra szkoleniowa to wykwalifikowani specjaliści i znakomici dydaktycy. Wiedzę przekazują rzetelnie a do tego w naprawdę ciekawy sposób. Ich szkolenia nie są nudne, można z nich wiele wynieść i naprawdę zapamiętać.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Oznakowanie firmy

Post autor: panalkra »

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/
ODPOWIEDZ