Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Denis_99
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 2:41

Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Post autor: Denis_99 »

Czy znacie jakichś specjalistów zajmujących się znakowaniem magazynów? Mam na myśli malowanie oznaczeń ostrzegawczych, ale też dróg komunikacyjnych. Szefostwu zależy na szybkiej realizacji ;)
Awatar użytkownika
Tomasz1983
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2020, 5:21

Re: Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Post autor: Tomasz1983 »

W tym zakresie warto skorzystać z usług firmy malowanielinii.com. Nie można odmówić im doświadczenia. Każde zlecenie realizują w ustalonym terminie i w rozsądnej cenie. Natomiast wszelkie oznaczenia malują zgodnie z wytycznymi.
hiczungł

Re: Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Post autor: hiczungł »

Malowanie te wykonaliśmy na metalowych elementach, blachach, za pomocą malowania proszkowego. Zadanie te wykonali https://santex.net.pl/proszkowe.php , nalezycie , sprawnie i fachowo. Taki malunek jest całkowicie odporny na korozję która mogłaby się pojawić w warunkach naszej pracy.
kinguł

Re: Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Post autor: kinguł »

Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie muszą być wyraźne i dobrze widoczne z każdego miejsca. Znaki PPOŻ proponowane przez https://oznakowanieinwestycji.pl/oznacz ... wpozarowe/ są odpowiedniej wielkości, wyraźne i w odpowiednich kolorach. Wszelkie oznakowanie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego inwestujesz w identyfikację wizualną znaków informujących PPOŻ. raz na wiele lat.
sergo

Re: Oznaczenia ostrzegawcze w magazynie

Post autor: sergo »

Ważnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo i czyste miejsca w ramach lokalizacji biznesowej, budowy lub innych użyteczności publicznej jest odpowiednie oznakowanie. Z tego powodu polecam sklep TeChem, gdzie można znaleźć tablice informacyjne i inne rodzaje oznakowań. Ich bogata oferta sprawia, że warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ