odpady niebezpieczne

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:15

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
cyfra
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:22

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: cyfra »

W firmach powstaje wiele śmieci takich jak elektroodpady czy niepotrzebne dokumenty, które trzeba odpowiednio zniszczyć. Lepiej nie robić tego na własną rękę, ponieważ są odpowiednie przepisy które to regulują. Warto skorzystać z usług firmy, która się tym zajmie. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej.

błonnik witalny warszawa
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: KacperSz »

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie radzenia sobie z odpadami, a dokładnie będzie potrzebna utylizacja odpadów Katowice to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę EkoRecycling w przypadku których możecie liczyć na najwyższy standard, szeroki zakres świadczonych usług i oczywiście zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Wszystko tak jak być powinno, pozdrawiam i obyście sobie szybko poradzili z tym kłopotem.
PaulinaĆ

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: PaulinaĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która zajmuję się utylizacją odpadów medycznych to polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.ekoeuropa.pl/oferta.html#. Firma oferuję utylizację odpadów weterynaryjnych, medycznych i niebezpiecznych, doradztwo i projektowanie w zakresie gospodarki odpadami,specjalistyczny transport na terenie całego kraju .

ykxs 5x50
Łatka98

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Łatka98 »

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże w wywozie i utylizacji odpadów niebezpiecznych to mogę polecić firmę https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych. Sam korzystałem z usług tej firmy i byłem z nich bardzo zaodowlony.
Tamarą

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Tamarą »

Wszystko zależy od tego w jakim mieście się mieszka ;) Ja mogę od siebie bardzo polecić Firmę Wektor SC z Chorzowa https://www.wektorsc.eu Firma ma bardzo bogate doświadczenie i zajmuje sie transportem odpadów niebezpiecznych jak i również innymi rzeczami jak czyszczenie i serwis separatorów czy czyszczenie kanalizacji przemysłowej ;)
łukomska

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: łukomska »

Odpady wymagają przerobienia, warto miec namiary na specjalisow ktorzy to podejma sie tego zadania. Generujemy sporo odpadow, ale ten klopot juz za nami - wspomniane odpady zgarneli od nas http://www.hermex.pl/produkty co okazalo sie niezwykle wygodna opcja. To dopiero jakosc! Po takiej cenie warto i to w pelni.
darskiż

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: darskiż »

Na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego odpady różnego typu, w tym odpady przemysłowe i niebezpieczne odbiera firma Recykler https://recykler.szczecin.pl/oferta/odpady/ Mega solidni są i rzetelni, dobrze nam się z nimi współpracuje a współpracujemy tak już długi czas, także swoje wiemy.
łoziński

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: łoziński »

Jeśli chodzi o odpady niebezpieczne to w Warszawie sprawdzi wam się firma EkoEuropa. Energy tu ich strona internetowa: http://www.ekoeuropa.pl/oferta Zajmują się odbieraniem odpadów medycznych, niebezpiecznych, zakaźnych czy weterynaryjnych, działają solidnie i terminowo, dobrze się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Marek78 »

Recykling to skuteczna metoda przetwarzania śmieci, dzięki której dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy rozwojem naszej cywilizacji a stanem środowiska. Nie zmniejszamy zasobów naturalnych Ziemi. Wręcz przeciwnie, odzyskujemy i ponownie wykorzystujemy materiały. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://esbud.pl/dlaczego-warto-segrego ... ji-smieci/ Pozdrawiam.
mórakami

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: mórakami »

Pamiętaj, że na odpady można zebrać właściwe pojemniki. Ja sam jestem świeżo po wykorzystaniu tych zaproponowanych przez https://www.proekoserwis.pl/wszystkie-s ... na-odpady/ z którymi zwyczajnie dużo łatwiej jest zapanować nad odpadami. Radzę i Tobie zainteresować się ich ofertą!
bytu

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: bytu »

Przy większych remontach trzeba mieć gdzieś składować odpady pozostałe po pracach. Rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na gruz – wystarczy skontaktować się z jedną z firm specjalizujących się w tego rodzaju usług https://dkm-odpady.pl/pl/regions/warszawa. Po kilku dniach można spodziewać się podjazdu i zabrania wszystkich odpadów/gruzu.
lady

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: lady »

Ostatnio miałem problem z zutylizowaniem starego urządzenia, więc zapytałem kolegę o radę. Polecił mi skorzystanie z oferty firmy https://odbiorydomowe.pl/, która specjalizuje się w usuwaniu elektrośmieci. Teraz czekam tylko na dostępny termin, aby dowiedzieć się więcej.
layla

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: layla »

Jeśli niezbędne Ci kontenery na jakiekolwiek odpady pobudowlane czy gabarytowe (na przykład stare meble), to na tej stronie https://kontrem.pl/kontenery-na-odpady-budowlane/ bezproblemowo znajdziesz jakościową ofertę na kontenery w bardzo dobrej cenie. Posiadają szeroki wachlarz ofertowy i niskie ceny.
ODPOWIEDZ