Nowości w firmie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Kasia134
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:40

Nowości w firmie

Post autor: Kasia134 »

Hej. Bardzo poważnie zastanawiam się nad korepetycjami dla dzieci moich pracowników. Wiem, że niewiele firm ma takie benefity dla swoich pracowników, a ja naprawdę staram się o nich dbać i myślę, że powinni być z tego zadowoleni. A Wy co myślicie o takich korepetycjach?
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Nowości w firmie

Post autor: mem32 »

Bardzo kreatywne podejście! Myślę, że Twoim pracownikom na pewno spodoba się pomysł z korepetycjami dla ich dzieci. Aby jak najlepiej je zorganizować polecam zapoznać się z ofertą od Benefit Tutor. jest naprawdę fajna i dobrze dopracowana, więc tym bardziej Twoi pracownicy to docenią.
Piłka1112

Re: Nowości w firmie

Post autor: Piłka1112 »

Korepetycje dla dzieci to naprawdę ciekawa nowość dla firmy. U nas pracownicy byli w szoku, że jesteśmy w stanie im coś takiego zorganizować i naprawdę bardzo im się ten pomysł spodobał. My zamierzamy podjąć współpracę z Benefit Tutor - mają naprawdę dobrą ofertę.

natural spa kosmetyki
Michał20

Re: Nowości w firmie

Post autor: Michał20 »

Jedną z dobrych nowości w firmie może być wprowadzenie systemu CRM. Pozwoli on usprawnić nie tylko zarządzanie firmą ale równie zarządzanie relacjami z klientami. Ja w swoim przedsiębiorstwie korzystam z CRM od FIRMAO i powiem szczerze że naprawdę o wiele łatwiej zarządza się przedsiębiorstwem. Polecam sprawdzić ich ofertę! https://firmao.pl/ds
ODPOWIEDZ