motocykl

Wątek o prowadzeniu firmy.
Michał023131

motocykl

Post autor: Michał023131 »

Hej, nie wiesz skąd kupić motocykl? Na stronie https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html znajdziecie spory wybór motocykli prosto z salonu. Szukaliście w takich salonach motocyklu dla siebie?
tomuś9302

Re: motocykl

Post autor: tomuś9302 »

Skoro kochasz motocykle, to nie możesz przejść obojętnie obok strony https://www.ridetobe.com/top10-stylowyc ... tegorii-b/ Na pewno nie przypuszczacie, jak świetne motocykle na kat b można znaleźć w tym TOP10. Sprawdźcie i na pewno zdecydujecie się na coś!
Liluś55

Re: motocykl

Post autor: Liluś55 »

Interesuje mnie prawo jazdy motor Kraków. Jakie dobre ośrodki szkoleniowe kierowców możecie polecić? Wyszukałam niedawno ośrodek Codex z bogatą ofertą kursów na prawo jazdy i nie tylko. Więcej informacji na stronie http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-an
astrołonder

Re: motocykl

Post autor: astrołonder »

Ja nie kupiłem motocyklu, raz, że to spory wydatek, a dwa, że jeździłbym nim max kilka tygodni w roku, bo praca pochłania cały pozostały czas. Za to, jak chcę pojeździć i na przykład jechać na wycieczkę motocyklową, to maszynę wynajmuję z Abacus Motorcycles Rental https://www.abacusbikes.pl/rezerwacja/rac-etap-1/ z Białegostoku. Ich oferta jest korzystna, tak skonstruowana, by najem łatwy i opłacalny.
poliś

Re: motocykl

Post autor: poliś »

Na pewno ważny jest odpowiedni dobór odzieży motocyklowej. Dzięki temu można czuć się komfortowo i to niezależnie od warunków. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=F84SJQDmRnE sobie na spokojnie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne.
ewuś

Re: motocykl

Post autor: ewuś »

A jakie macie buty motocyklowe ? Jeśli poszukujecie nowych i nie wiecie na co się zdecydować, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę. Macie tam bowiem ciekawy filmik, który z pewnością będzie odpowiedzią na wiele waszych pytań. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
balinka

Re: motocykl

Post autor: balinka »

A wiecie już w co spakować się na wycieczkę motocyklem typu hyper naked? Jeśli nie, to na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://www.youtube.com/watch?v=bztZ_3ZxeMc i posłuchajcie. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Jest tam również wiele innych godnych uwagi filmików.
renia

Re: motocykl

Post autor: renia »

Myślę, że ten film może okazać się bardzo pomocny. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o kaski. Między innymi dowiecie się sporo na temat nexx x.wed 2. Myślę, że właśnie z takich miejsc należy czerpać swoją wiedzę. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
dorka4

Re: motocykl

Post autor: dorka4 »

Macie już odpowiednią odzież motocyklową? Jeśli nie, to myślę, że warto zastanowić się nad zakupem profesjonalnych ubrań, które spełnią wasze oczekiwania. Tutaj https://moto-tour.com.pl/pl/products/ku ... 44949.html sobie zerknijcie. Jest tam między innymi dostępna kurtka motocyklowa.
krzyśkal

Re: motocykl

Post autor: krzyśkal »

Posiadasz swój własny motocykl? Jeżeli szukasz miejsca w którym mógłbyś skompletować strój na motocykl czy wyposażyć sam pojazd w skórzane akcesoria to zapraszam do https://www.ledmar.eu gdzie znajdziesz wiele produktów na motocykl. Dostępne u nich stroje wykonane są z prawdziwej skóry. Oprócz standardowych rozmiarów dostępna jest również opcja uszycia odzieży na wskazany rozmiar. Proponowane kurtki czy spodnie są wysokiej jakości a użytkownicy którzy już je posiadają wypowiadają się w samych superlatywach o tych ubraniach.
ODPOWIEDZ