Magiczna Klinika - warto wybrać?

Wątek o prowadzeniu firmy.
oliś4322

Magiczna Klinika - warto wybrać?

Post autor: oliś4322 »

Dzień dobry wszystkim :) Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Magiczną Klinikę? Tak czytam opinie na ich temat i są pozytywne ale zawsze trafiłam na wzmianki na temat innego miasta. Jak jest w stolicy ?
meryś9443

Re: Magiczna Klinika - warto wybrać?

Post autor: meryś9443 »

Można umówić się na wizytę przez FB, po konsultacji, gdzie lekarz doradza i tłumaczy co i jak możesz zdecydować się od razu na wybrany zabieg. Super opcja, sprawie, profesjonalnie, wszystko jak należy. Przypuszczam, że wiele osób się skusi, bo klinika ma naprawdę bardzo dobre opinie.
oluś0033

Re: Magiczna Klinika - warto wybrać?

Post autor: oluś0033 »

No Magiczna Klinika ma wiele zadowolonych pacjentów i też jednocześnie dobre opinie, a ja tylko takie miejsca wybieram. Mam wykupioną serię zabiegów, na które wkrótce się wybieram. Przyznam szczerze, że już nie mogę doczekać się tego efektu, który na pewno będzie świetny!
Żuk122

Re: Magiczna Klinika - warto wybrać?

Post autor: Żuk122 »

Co do takich lecznic to ja znam też https://cmp.med.pl/cmp-ochota/kardiolog/. Jest to bardzo dobre miejsce gdzie znajdziecie wiele działów medycznych. Jest kardiolog, internista, a nawet stomatolog. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone, wiec przeprowadzić tam można dokładne badania.
michuś88

Re: Magiczna Klinika - warto wybrać?

Post autor: michuś88 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w siebie i swoje zdrowie? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz zastanawiam się nad wstawieniem sobie implantów. Co myślicie o tym https://frankowski.pl/specjalizacje/implantologia/ ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ