Księgowość w Halinowie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Jene
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:24

Księgowość w Halinowie

Post autor: Jene »

Korzystałam z usług biura rachunkowego https://ksiegowa-halinow.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Naprawdę warto skorzystać z ich usług. To rzetelna firma, która wykonuje wszystkie zlecenia terminowo.
Awatar użytkownika
monikon
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2019, 15:03

Re: Księgowość w Halinowie

Post autor: monikon »

A co sądzicie o samodzielnej księgowości? Narzędzie tego typu https://wfirma.pl jest dobre. Firma udostępnia bardzo dobrze rozbudowane programy do księgowości i fakturowania. Można je przetestować bezpłatnie, okres próbny nie jest zobowiązujący. Jak się zdecyduje skorzystać z usług firmy, można skorzystać ze wsparcia specjalistów od podatków, prawa itp.
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Re: Księgowość w Halinowie

Post autor: fanfoska »

Z tego co zauważyłam bardzo modne stało się ostatnio samodzielne się rozliczanie. W internecie można znaleźć najróżniejsze programy, filmiki instruktażowe, poradniki... Ale czy to wszystko ma rzeczywiście sen? Czy nie lepiej wybrać przykładowo z Gdańska biura rachunkowego MG Finanse i powierzyć taką pracę profesjonalnym, autentyczną osobą. Ja bałabym się bawić się samej w kwestie księgowości. A tutaj wybierając ich ma pewności, że wszystko przebiegnie pomyślnie i nie płace dużo za ich usługi.
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Księgowość w Halinowie

Post autor: roonz »

Mam podobne zdanie do poprzednika, ponieważ wykonując samodzielnie obliczenia łatwo o pomyłkę. Pewniejsze jest biuro rachunkowe i tutaj warto polecić to z Otwocka https://biuro-rachunkowe-otwock.pl/ksiegowa-w-otwocku/ . Cieszy się bardzo dobrymi opiniami
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Księgowość w Halinowie

Post autor: Lolka »

A wiecie, że są różne sposoby na to, aby obniżyć koszty związane z księgowością w firmie? Czytałam ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/, że wdrażając nowoczesne systemy od firmy Primesoft, można takie koszty obniżyć nawet o 23%. A to chyba całkiem niemało, prawda? Czy ktoś z Was korzysta w firmie z takich systemów?
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Księgowość w Halinowie

Post autor: prawek1 »

Koszty prowadzenia swojej księgowości z pomocą biura rachunkowego wcale nie są duże, a będzie to pomoc. Można się zająć firmą, a dokumenty powierzyć księgowym. Sprawdzone można brać pod uwagę. Tacy specjaliści zajmą się fakturami ale też przygotują plik JPK.
ODPOWIEDZ