jakie dotacje dla małych firm

Wątek o prowadzeniu firmy.
Konrad_907

jakie dotacje dla małych firm

Post autor: Konrad_907 »

Cześć! :)

Małe firmy mają wiele możliwości uzyskania dotacji, które mogą pomóc w rozwoju ich biznesu. Dotacje mogą być udzielane na różne cele, takie jak inwestycje w nowe technologie, zatrudnienie nowych pracowników lub rozszerzenie działalności. Warto sprawdzić, jakie dotacje są dostępne w twojej okolicy i jakie wymagania trzeba spełnić, aby je otrzymać. Możesz również skontaktować się z lokalnymi władzami, aby uzyskać więcej informacji.
trzelinkaaa

Re: jakie dotacje dla małych firm

Post autor: trzelinkaaa »

Rozwój biznesu zależy od pracowników, ja to zawsze powtarzam, jak mantrę i nie będe tego zmieniać. Dlatego uważam, że po prostu coś takiego jak working balance jest ważne. I sprawdzajcie to koniecznie, byście wiedzieli, jakie to ma działanie i dlaczego.
moskon4

Re: jakie dotacje dla małych firm

Post autor: moskon4 »

Cieszy mnie, że urzędy pracy oferują możliwość dofinansowania PUP. To nie tylko pomoc finansowa, ale także szansa na rozwinięcie swojej kariery lub zmianę branży. Jeśli interesuje cię uzyskanie wsparcia w tym zakresie, warto zapoznać się z ofertą na stronie: https://biznesplany24.pl/.
kamyk

Re: jakie dotacje dla małych firm

Post autor: kamyk »

Wiadomo finanse w firmie są częstą bolączką i szuka się pieniądze skąd się da. Na przykład można pomyśleć o faktoringu jeśli chodzi o odzyskiwaniu pieniędzy z faktur, które można przeznaczyć na rozwijanie działalności. Aforti Factor oferuje faktoring niepełny do 100% wartości faktury
bellsbells

Re: jakie dotacje dla małych firm

Post autor: bellsbells »

Jakie szkolenia z dofinansowaniem można zrobić aktualnie? Dla mnie to ważne, ale też i to, by się zdecydować na możliwości działania. Pod tym względem mam sporo zaległości i jestem ciekawa, jak to zrobić.

kjw hi capa 5.1
ODPOWIEDZ