ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy

Wątek o prowadzeniu firmy.
Alycea

ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy

Post autor: Alycea »

Cześć wszystkim! :)

Obsługa księgowa małej firmy może być bardzo korzystna dla Twojego biznesu. Koszty zależą od wielu czynników, takich jak wielkość firmy, rodzaj usług i częstotliwość wykonywania usług. W zależności od tych czynników, koszty mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Najlepiej jest porozmawiać z profesjonalnym doradcą finansowym, aby uzyskać dokładną wycenę.
klaudiś

Re: ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy

Post autor: klaudiś »

Ja to się mocno waham nad sensem działań, jakie chce podjąć moja księgowa, ale z racji tego, że jej ufam, to nie będę zakładała najgorszego. A mianowicie jeśli ja naprawdę jestem w kropce, to może warto sprawdzić, czy rekompensata za koszty odzyskiwania należności się należy? Mieliście z czymś takim do czynienia?
Vicia

Re: ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy

Post autor: Vicia »

Jeżeli mowa o księgowości to widziałam atrakcyjną ofertę w aforti ac, warto się z nimi skontaktować aby poznać szczegóły, bo oferta jest niczego sobie. Już ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto oszczędzać w tych tematach, lepiej dopłacić i mieć kogoś naprawdę zaufanego i porządnego :)
Mośka121

Re: ile kosztuje obsługa księgowa małej firmy

Post autor: Mośka121 »

Sprawdźcie na stronę księgowa poznań Grunwald oni od dawna prowadzą księgowość i rachunkowość firmom z Poznania. Na ich stronie macie całą ofertę i cennik. Sprawdźcie jeśli szukacie takiego biuro dla swojej firmy.
ODPOWIEDZ