Biznes meblowy

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
BuuBaa
Posty: 37
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:58

Biznes meblowy

Post autor: BuuBaa »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?
Awatar użytkownika
Jarlexix
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:18

Re: Biznes meblowy

Post autor: Jarlexix »

Jeżeli macie wątpliwości co do takiego biznesu, to zawsze tutaj możecie skorygować swój pomysł. Sprawdzona, biznesowa witryna.
Nasza miłość jak wiatr - nie możesz jej ujrzeć, lecz możesz ją poczuć.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:23

Re: Biznes meblowy

Post autor: janeczka88 »

Moim zdaniem warto próbować, ale sukces tkwi w całości firmy, a nie tylko w pracownikach. Trzeba być też dobrym pracodawcą, aby był sukces. Poczytać o tym można na http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwi ... przywodca/ . Znajdziesz tam interesujące Cię informacje jak radzić sobie z biznesem.
Żanetaa

Re: Biznes meblowy

Post autor: Żanetaa »

Dobrze przemyślany biznes meblowy może ci przynieść duży zysk. Myślę, że to dobry kierunek! Tym bardziej, że jest teraz taki boom na kupno domów i mieszkań, które przecież później trzeba urządzić. Ja jestem w tym biznesie już kilka lat, więc mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Mogę ci zostawić namiar na solidne stelaże od firmy Prospermetal http://www.prospermetal.pl/stelaze-metalowe. Zamawiamy u nich od początku działalności i cały czas trzymają wysoki poziom wykonania!
Rafał80

Re: Biznes meblowy

Post autor: Rafał80 »

Wraz z rozwojem takiego biznesu jak meblowy, może pojawić się problem z zarządzaniem relacjami z klientami. Dobrym narzędziem który pomoże w organizowaniu działań przedsiębiorstwa jest system CRM od FIRMAO. W moim przypadku sprawdza się on idealnie, jest prosty, szybki i naprawdę potrafi ułatwić proces zarządzania przedsiębiorstwem. Polecam sprawdzić ich ofertę, mają 14 dni próbnego okresu: https://firmao.pl/ds
ktoś

Re: Biznes meblowy

Post autor: ktoś »

Sami pracujemy w tej branży. Oczywiście sami wykonujemy meble, ale korzystamy także z gotowych okuć meblowych. Kupujemy je online, w sklepie internetowym Abro https://www.abro.pl/Okucia-meblowe/grupa/0 To rzetelna firma, okucia od nich bardzo dobrze nam się sprawdzają, są bardzo porządnie wykonane, z trwałych materiałów. Pod względem cenowym oczywiście opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.
ODPOWIEDZ