Audyt Energetyczny

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Audyt Energetyczny

Post autor: kolka »

Wiedzieliście, że przeprowadzenie audytu energetycznego jest usługą doradczą w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii? Dzięki temu możemy stwierdzić, czy modernizacje są opłacalne w budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze dla poprawy efektywności energetycznej jego użytkowania. Zastanawiam się nad ofertą http://trienergy.com.pl/audyty/ - korzystaliście już z ich usług?
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Audyt Energetyczny

Post autor: Lolka »

A skoro już o audytach w firmie mowa, to czy ktoś z Was przeprowadzał może audyt zgodności z przepisami RODO związanymi z ochrona danych osobowych? Czytałam ostatnio o takim audycie na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/ i pomyślałam, że może warto byłoby się na coś takiego zdecydować.. a Wy jak uważacie?
Hanyś

Re: Audyt Energetyczny

Post autor: Hanyś »

U nas kwestią RODO, audytami w tym temacie i generalnie bezpieczeństwem danych w firmie, zajmuj się Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji Jacka Lewandowskiego. Właściciel firmy jest audytorem wiodącym normy ISO 27001:2013 (związanej z zaradzaniem Systemem Bezpieczeństwa Informacji) i posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz Administratora Systemów Informatycznych. Czyli posiada potrzebne uprawnienia i wiedzę, by wszystkim się zająć kompleksowo i profesjonalnie.
ODPOWIEDZ