Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Jak stworzyć dobry biznesplan? Instrukcje, wzory, przykłady.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: KacperSz »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o dobry system do zarządzania flotą samochodową? Zależy mi na dobrych warunkach, uczciwym podejściem obsługi i realnych możliwościach dla zwiększenia oszczędności. Pozdrawiam serdecznie i od razu dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: Uzels »

Ja w takim razie jestem zdecydowanie za Flotman i jak najbardziej mogę Wam ich polecić. Przede wszystkim dotrzymanie wszystkich terminów i ustaleń, dzięki czemu zaczęliśmy zdrowo się rozwijać i jednocześnie mając pod kontrolą wydatki, pracowników, obsługę klientów i jednocześnie wszystkie zadania wokół (płatności, serwisy). Daje to ogromne ułatwienie, dzięki czemu w końcu przy 8 samochodach ciężarowych praca idzie zgodnie z ustaleniami i potrzebami naszych kontrahentów.
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: SebekUz »

Dokładnie, warto stawiać na innowacje i rozwiązania które spełniają nasze oczekiwania ponieważ zachowanie dobrej organizacji oraz skutecznym zdobywaniu nowych zleceń to podstawa udanego biznesu w zakresie transportu. Flotman spełnia wiele wymogów, jednocześnie uskuteczniając ograniczanie kosztów związanych z flotą.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: KacperSz »

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że uda mi się podjąć racjonalną decyzję.
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: Uzels »

Oczywiście nie ma za co i mam nadzieję, że jak już podejmiesz konkretną decyzję to podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat wybranego systemu do monitoringu domu i organizacji transportu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: SebekUz »

Dokładnie i oczywiście mam nadzieję, że temat jeszcze się rozwinie oraz że dasz nam znać jak to wyszło u Ciebie i czy jesteście zadowoleni z efektów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Dobry system do zarządzania flotą samochodów

Post autor: KacperSz »

No już powoli zaczynamy testy i wdrażanie rozwiązań, na pewno po dłuższym testowaniu zdam Wam relację jak to wyszło.
ODPOWIEDZ