Strona 1 z 1

Jaki wąż lepszy?

: 20 lut 2019, 14:12
autor: Agregat
Nie wiem, czy wpadłam na dobry pomysł, ale słyszałam, że wąż strażacki jest trwalszy niż zwykły ogrodowy i mógłby się nadawać do nawadniania ogrodu. Czy dobrze zrobię, jak takiego zacznę używać?

Re: Jaki wąż lepszy?

: 21 lut 2019, 11:51
autor: Benek
Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jestem pewna, że do tego celu przeznaczone są inne węże :) Nawet można bezpośrednio porozmawiać z tym producentem https://www.kuma.pl/ i się zapytać. Robiliśmy zapotrzebowanie do naszego sadu, na węże u nich i przyznam, że wybór jest bardzo duży. Tylko fachowiec potrafi dobrze doradzić, jaki najlepiej zastosować w danym przypadku.

Re: Jaki wąż lepszy?

: 25 paź 2020, 17:07
autor: Kandinski
podobijam temat bo tez mnie interesuje

Re: Jaki wąż lepszy?

: 25 kwie 2021, 22:48
autor: wergil
Myślę, że najlepiej spytać fachowców i tu mogę wam podpowiedzieć byście zgłosili się do firmy Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska-Białej. To mega solidni specjaliści w tym zakresie, mają wysokiej klasy węże pożarnicze i specjalistyczne, w porządku ceny no i fachowo doradzają, także warto się do nich zgłosić z takim pytaniem.

Re: Jaki wąż lepszy?

: 19 lip 2021, 20:26
autor: sykstus
To ja z kolei mogę was odesłać do Tech-Band, też z Bielska-Białej https://www.techband.pl/pl/26-weze-tloc ... iwpozarowe To dobry krajowy producent węży pożarniczych, taśm i lin. Mają wysokiej jakości węże tłoczne przeciwpożarowe odporne na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Moja firma u nich się zaopatrzyła i jesteśmy zadowoleni z wyboru.