Strona 1 z 1

Przewozy krajowe

: 18 maja 2019, 22:59
autor: heniutek
Interesuje mnie takie zagadnienie jak przewozy krajowe i zagraniczne, zwłaszcza w perspektywie przewozów pracowniczych. Jakie są to koszty?

Re: Przewozy krajowe

: 08 sty 2020, 0:02
autor: molika
A tutaj http://www.bus-transport.eu/oferta/przewozy-turystyczne już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Oferuje różnorodne przewozy turystyczne dla firm czy biur wycieczkowych. W swojej flocie mają różne pojazdy - od samochodów osobowych, poprzez busy, aż do autokarów. Szczegóły znajdziecie na ich stronie.

Re: Przewozy krajowe

: 20 sie 2020, 20:13
autor: Wektor
Sprawdzona, solidna firma od przewozów pasażerskich krajowych i zagranicznych to Furman http://www.przewozyzacharski.pl My wynajmowaliśmy od nich autokar na wyjazd pracowniczy, autokar był w dobrym stanie technicznym, z wygodami, cenowo w porządku.

Re: Przewozy krajowe

: 17 wrz 2020, 16:30
autor: SebekUz
Natomiast jeżeli planujecie zwiększyć swoja flotę samochodową i jednocześnie zależy Wam na odpowiedniej organizacji to tutaj koniecznie zwróćcie uwagę także na Flotman, jest to skuteczny system do monitoringu GPS w przypadku którego będziecie mogli liczyć na jakość, organizację, skuteczny system do obsługi klienta (CRM) i jednocześnie oszczędności na zużyciu paliwa, czy także kontroli płatności i stanu technicznego.

might king

Re: Przewozy krajowe

: 17 wrz 2020, 19:04
autor: ubezman
stan techniczny pojazdu to ważna rzecz jeśli chodzi o przewoźników! Trzeba ich kontrolować!

Re: Przewozy krajowe

: 19 gru 2020, 16:41
autor: Marek78
Witam,czy waszym zdaniem warto zainwestowac w kontrole paliw? Mam firme transportową od niedawna,wiec jest to dla mnie wyjatkowo wazne,aby nie zaszkodzic swoim autom. Co sądzcie o takiej kontroli paliw https://hamilton.com.pl/oferta/kontrola ... w/biomasa/ ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.

Re: Przewozy krajowe

: 28 kwie 2021, 19:40
autor: sykstus
W zakresie przewozów autokarowych, m.in. pracowniczych właśnie to u nas sprawdziła się dobrze firma Kazek z Wrocławia https://www.kazek.com.pl/oferta Mają bardzo dobra ofertę, ich autokary są klimatyzowane i porządnie wyposażone (mają rozkładane fotele, pasy, toaletę, mikrofon i DVD), kierowcy jeżdżą bezpiecznie, także wyjazdy z nimi są dobrze zorganizowane i komfortowe.

Re: Przewozy krajowe

: 02 wrz 2021, 19:08
autor: Łukasz45
Jeśli chodzi o przewozy krajowe to jest mnóstwo firm, które przewożą osoby. Mnie osobiście interesują busy do holandii aczkolwiek bardzo ciężko mi się zdecydować którą firmę przewozową wybrać. Nie mam pojęcia, które firmy są faktycznie warte uwagi, a które lepiej omijać.