adwokat Kielce - rozwód

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Kalina

adwokat Kielce - rozwód

Post autor: Kalina »

Hej, moja kuzynka bierze rozwód. Bardzo przeżywa całą sytuację, dlatego chcę jej pomóc. W związku z tym poszukuję prawnika, który przeprowadzi ją przez ten proces, a jak będzie trzeba, będzie też reprezentował ją w sądzie. Kuzynka mieszka w województwie świętokrzyskim i najbliżej ma do Kielc. Pewnie rozważy wszystkie opcje. Kogo polecacie?
cytrynka

Re: adwokat Kielce - rozwód

Post autor: cytrynka »

Współczuję, rozwód może być koszmarem. Kuzynka nie musi nawet daleko jeździć. W Kielcach działa świetny adwokat - Radosław Krakowiak. Ma duże doświadczenie w sprawach rozwodowych, mojej znajomej pomagał przy mega trudnym i skomplikowanym rozwodzie. Warto zdać się na jego wiedzę i skuteczność. Na pewno stanie na wysokości zadania, bo zawsze daje z siebie wszystko.
matylda

Re: adwokat Kielce - rozwód

Post autor: matylda »

Przy odpowiednim przygotowaniu i pełnej zgodzie stron, rozwód na pierwszej rozprawie jest możliwy, zwłaszcza gdy obie strony mają jasno określone cele i oczekiwania. Kompletna dokumentacja i dobra znajomość prawa, której pomocne mogą okazać się informacje zawarte tutaj https://gwe24.pl/pl/636_materia-y-partn ... rawie.html, to klucz do sukcesu.
Mikołaj Y

Re: adwokat Kielce - rozwód

Post autor: Mikołaj Y »

Kurczę byle by nie trafiła jak mój znajomy który poszedł co prawda w Warszawie do Mateusza Mickiewicza który pokazał a w sumie nie pokazał jak się podchodzi przygotowanym do spraw sądowych.
Synek

Re: adwokat Kielce - rozwód

Post autor: Synek »

W odpowiedzi na pozew rozwodowy można również wnioskować o tymczasowe rozstrzygnięcia dotyczące opieki nad dziećmi, mieszkania czy alimentów. Tego typu rozstrzygnięcia mogą być kluczowe dla stabilności życiowej podczas trwania procesu rozwodowego. Jak odpowiednio sformułować takie wnioski można dowiedzieć się czytając materiały na stronie https://bydgoszcz.dlawas.info/wiadomosc ... id,23836,a które są szczegółowym poradnikiem.
ODPOWIEDZ