Drzwi

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2024, 23:14

Drzwi

Post autor: Celestyna »

Mam do Was pytanie, bo staję przed dość trudnym wyborem. Planuję wymianę drzwi zewnętrznych i nie wiem, co lepiej wybrać – drzwi nowoczesne czy klasyczne? Z jednej strony marzy mi się coś minimalistycznego, co będzie pasować do mojego stylu, ale z drugiej strony klasyka ma swój urok i może lepiej wkomponuje się w otoczenie. Co polecacie? Na co Wy byście się zdecydowali?
majkaa

Re: Drzwi

Post autor: majkaa »

Pytanie - jakie was w ogóle interesują drzwi? Czy ma być to coś nowoczesnego, czy tradycyjnego? Jak chodzi o mnie, to chcę wykonać przesuwne drzwi i dlatego tutaj https://sklep.kut-met.pl/pl/p/SYSTEM-DR ... Ocynk/5725 chce kupić elementy montażowe.
maniek

Re: Drzwi

Post autor: maniek »

Jeżeli poszukujecie drzwi wewnętrznych na wymiar, warto zwrócić uwagę na ofertę dostępną pod tym linkiem: https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-war ... amowienie/. Możliwość zamówienia drzwi dostosowanych do specyficznych wymiarów pozwala na idealne dopasowanie do przestrzeni. W ofercie znajdują się różne style i wykończenia, które można dostosować do własnych potrzeb.
Antek

Re: Drzwi

Post autor: Antek »

Co do drzwi wejściowych to polecam stalowe drzwi KMT. Bardzo dobre jakościowo, starannie wykonane, mają duży wybór modeli, kolorów i wzorów. U nas mamy już od kilku lat model Plus 75 - bardzo fajne drzwi, mają wygodny zamek hakowo-listwowy, dobrze działa, niezawodny.
simba

Re: Drzwi

Post autor: simba »

Mówiąc o nowoczesnych drzwiach drewnianych, nie sposób nie wspomnieć o DGD - producent drzwi z drewna . Ich wyroby są nie tylko wysokiej jakości, ale także tworzone z użyciem innowacyjnych technologii i w nowoczesnej stylistyce. Jeśli zależy nam na drzwiach, które będą nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i trwałe, warto spojrzeć na tę ofertę. Dodatkowo, ich siedziba znajduje się blisko Iławy, ale obsługują klientów z całej Polski, co sprawia, że są oni dostępni dla każdego, kto szuka idealnych drzwi do swojego domu
ODPOWIEDZ