Kawa przez internet?

Polecamy sklepy online. W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Biańka

Kawa przez internet?

Post autor: Biańka »

Jakiś czas temu zastanawiałam się, czy warto kupić kawę przez internet. Powiem szczerze, że odkąd się zdecydowałam, kupiłam kawę z palarni kawy UpCafe i już wiem, że naprawdę warto. Kawa jest mocno aromatyczna, naprawdę czuć, że jest świeżo palona.
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 83
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: Kawa przez internet?

Post autor: Benek »

Oczywiście, że przez internet. Dlaczego nie? Ja ostatnio wszystko wyszukuję w sieci i zamawiam w ten sposób, bo jest to dla mnie to po prostu najbardziej komfortowe. A kawę, która jest podobno najlepsza kupię w sklepie Woseba https://woseba.pl/kawy-ziarniste/ . Kiedyś piłam wyłącznie rozpuszczalną, ale stwierdziłam, że głęboki prawdziwy jej smak wyczuję tylko w ziarnistej.
Pączuś

Re: Kawa przez internet?

Post autor: Pączuś »

ja w sumie od dopiero jakiegos czasu pije codziennie kawę. Zwlaszcza odkad mam ekspres do kawy - z saeco. Przez długi czas sama mielilam i parzylam sobie kawę. Jednak odkad mam ekspres do kawy ktory zakupilam zresztą przez internet https://ekspresowy-serwis.pl/ to uswiadomilam sobie jak prostsze moze byc zycie :D i to z rana - kiedy przed pracą wcześnie rano czlowiek nie ma na nic ochote poza kubkiem aromatycznej kawy :) Ja mam taki eskpres z roznymi funkcjami parzenia kawy - zawsze wychodzi przepyszna :)

technika hdmi cable
ODPOWIEDZ