WŁOSY

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Paweł55

WŁOSY

Post autor: Paweł55 »

Witam, nie wiecie jak dbać o włosy? Z tego co widziałem to sporo osób używa oleju z czarnuszki, ponieważ pozytywnie wpływa na włosy. Z tego co widziałem to na stronie https://piotrturkowski.pl/blog/zabiegi- ... -na-wlosy/ znajdziecie sporo informacji na ten temat. Słyszeliście o tym?
upołka

Re: WŁOSY

Post autor: upołka »

stosuję różne olejki, maski, odzywki, staram się zachowywać równowagę PEH i widze efekty, niestety w chłodniejsze dni kiedy robi sie wilgotniej to moje włosy lubią się puszyć, kręcić, nie raz ratuję się prostownicą parową babyliss, to był dobry zakup bo daje długotrwały efekt
włosomaniak432

Re: WŁOSY

Post autor: włosomaniak432 »

Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Ja również lubie o siebie zadbać energetica D Orising bardzo fajna firma która sprzedaje bardzo skoncentrowane maseczki które zawierają bardzo dużo substancji odżywczych. Polecam bardzo ja widzę efekty na swojej skórze, sprawdz sama.Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Ja również lubie o siebie zadbać bardzo fajna firma która sprzedaje bardzo skoncentrowane maseczki które zawierają bardzo dużo substancji odżywczych. Polecam bardzo ja widzę efekty na swojej skórze, sprawdz sama.
baźka

Re: WŁOSY

Post autor: baźka »

macie jakieś swoje ulubione gadżety do układania włosów? Dostalam świetną lokówkę curl styler Babyliss, efekt jaki można nią uzyskać wygląda super, możn włosy puścić luzem albo upiąc jakoś włosy więc jest to opcja na wiele stylizacji ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
berkon

Re: WŁOSY

Post autor: berkon »

Cześć wszystkim. Zacząłem też zauważać, że moje włosy były jakoś niezbyt zdrowe z wyglądu, wypadały. Postanowiłam kupić jakiś kosmetyk do pielęgnacji wraz z akcesoriami do golenia. Znalazłem fajny sklep: https://barbercompany.pl/kosmetyki-do-golenia/do-golenia/mydla-do-golenia/ . Mają wszystko, czego potrzebujesz do tego. Wszystkie produkty pochodzą od znanych marek. Wybór jest bardzo duży. Jeśli masz ten sam problem lub po prostu potrzebujesz dobrych szamponów lub maszynek do golenia, skontaktuj się z nami

pyłek pszczeli skład
ODPOWIEDZ