suszarka do włosów

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
grukła

suszarka do włosów

Post autor: grukła »

Planuję zakup nowej suszarki, jakie modele polecacie? Chcialabym żeby miała jonizację i żeby można było ustawić różne temperatury. Mój stary sprzet ma z 15 lat i nie ma zbyt wielu bajerów, pewnie technologia się zmieniła od tego czasu. Co myślicie o urządzeniach babyliss?
gąska

Re: suszarka do włosów

Post autor: gąska »

grukła pisze: ↑25 lut 2021, 8:42 Planuję zakup nowej suszarki, jakie modele polecacie? Chcialabym żeby miała jonizację i żeby można było ustawić różne temperatury. Mój stary sprzet ma z 15 lat i nie ma zbyt wielu bajerów, pewnie technologia się zmieniła od tego czasu. Co myślicie o urządzeniach babyliss?
zobacz sobie na suszarki Babyliss, na pewno znajdziesz coś co ci się spodoba ja mam akurat model Hydro Fusion, świetna jest. Wygląda bardzo fajnie, nowocześnie i ma technologię jonowo-plazmową, ktora jeszcze bardziej wygładza włosy
Daruś

Re: suszarka do włosów

Post autor: Daruś »

Szukam dobrej suszarko-lokówki. Zależy mi na szybkim, codziennym modelowaniu włosów. Dlatego szukam porządnego, trwałego urządzenia, które nie zepsuje się po miesiącu użytkowania. Podczas poszukiwań trafiłam na artykuł https://testoria.pl/poradniki/poradniki ... o-lokowke/ . A może macie coś godnego polecenia?
ODPOWIEDZ