Problemy jelitowe, jak zaradzić?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
dżakarta

Problemy jelitowe, jak zaradzić?

Post autor: dżakarta »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
maćkowa

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

Post autor: maćkowa »

Myślę że musi kupić dobry probiotyk bo dzięki kolonizacji jelita grubego i odbytu preparat ProctoLact-M przywraca prawidłową mikroflorę końcowego odcinka przewodu pokarmowego, wspomagając leczenie stanów zapalnych odbytu i zapobiegając też kolejnym infekcjom
Awatar użytkownika
murielka
Posty: 62
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:03

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

Post autor: murielka »

dżakarta pisze: ↑19 cze 2021, 20:25 Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
U dorosłych zawsze można łatwiej sobie poradzić z takim sprawami ale dzieci niekiedy nie da się nakłonić do jedzenia określonych produktów. U nas pediatra polecił podawać multilac baby i herbatki ziołowe
Aurelka

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

Post autor: Aurelka »

U dzieci bardzo skutecznie na zaparcia działają czopki eva qu bambini. Co najważniejsze, są bezpieczne, działają miejscowo, nie rozleniwiają jelit, więc można je stosować zawsze gdy jest taka potrzeba. Są skuteczne i na zaparcia nawykowe i czynnościowo, pomagaj szybko, ale w łagodny sposob (nie maja działania przeczyszczającego). U nas bardzo pomogły synkowi, który ze powodu stresu nabawił się nawykowych zaparć. I z tego co sie orientuję to także dla dorosłych są czopki, nazywają się Eva Qu.
ODPOWIEDZ