Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Ernest41
Posty: 27
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:17

Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie?

Post autor: Ernest41 »

Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie kupujecie?
Chodzi mi o fajne, pomysłowe zabawki, nie musi być taniocha
Cytrynówka

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie?

Post autor: Cytrynówka »

Wiesz co jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ani co będę kupowac dzieciakom, na razie robię tak, że na spokojnie przeglądam sobie różne gazetki z promocjami na zabawki - takie w wersji online, żeby jednak w tych wariackich czasach nie biegać po sklepach za dużo, i dopiero jak coś mi wpadnie w oko, to wtedy ruszam cztery literki i lecę kupić.
Teraz mam na oku dział gazetka smyk zabawki - bo regularnie dają fajne ceny na niektóre produkty więc można upolować super modne zabawki w dobrych cenach, ale tak samo oglądam i gazetki z dyskontów czy marketów.
Lubię łowić okazje, i taka metoda sprawdza mi się praktycznie od lat, więc taki plan działania.

A Ty co ciekawego i dla jakiej płci dziecka chcesz kupić?
Chłopcy, dziewczynki?
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie?

Post autor: kwiatushek03 »

Podróżowanie nauczyło mnie, żeby zawsze mieć przy sobie jakąś ciekawą książkę do czytania. Zawsze podróż może się przedłużyć, albo samolot nie przylecieć Czytam strasznie dużo i prowadzę domową bibliotekę . W sumie przebrnęłam już przez wiele tytułów, a po latach niektórzy autorzy potrafią mnie nadal zaskakiwać. To w czytaniu najcudowniejsza rzecz. Ostatnio znalazłam ciekawy tytuł: https://www.taniaksiazka.pl/czaromarown ... 14509.html . Co wy obecnie czytacie? Podzielcie się jakimiś tytułami, z góry dzięki!
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 47
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Prezenty świąteczne dla dzieci - w smyku czy gdzie?

Post autor: Oleandro »

Najlepiej poszukać w internecie, powinniście poszukać właśnie w necie i porównać sobie ceny w różnych miejscach. Zobaczcie sobie może tu sklep https://haribi.pl Proponują tu bardzo duży wybór zabawek w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ