koszulki z haftem

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Mark8822
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:08

koszulki z haftem

Post autor: Mark8822 »

Cześć, wiecie która firma wykonuje koszulki z haftem? W internecie jest bardzo dużo firm, które zajmują się takimi rzeczami i nie wiem na jaką się zdecydować. Mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii. A czy Wy korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
Aluśka

Re: koszulki z haftem

Post autor: Aluśka »

Mnie też interesuje haft na odzieży Kraków. Nigdy nie korzystałam z usług takiej firmy. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Grafihaft, która wykonuje taki haft. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie https://grafihaft.pl/haft-komputerowy/
Franuś8214

Re: koszulki z haftem

Post autor: Franuś8214 »

Sporo firm wykonuje koszulki z haftem ale mnie interesuje firma, która wykona haft na polarze Kraków. Niestety nie moge znaleźć firmy, która oferuje hafty na różnych ubraniach nie tylko na koszulkach. Jeśli wiecie coś w tej kwestii to koniecznie dajcie mi znać.
Miłosz

Re: koszulki z haftem

Post autor: Miłosz »

Moim zdaniem warto zdecydować się na haft wykonany specjalnymi nićmi fluorescencyjnymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu wasza grafika będzie widoczna nawet w ciemności. Firmę, która wykona na waszej koszulce taki haft jest np. https://haftuj.com/haft-fluorescencyjny/.
ODPOWIEDZ