Jakie trasy rowerowe Szczawnica polecacie ?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Jakie trasy rowerowe Szczawnica polecacie ?

Post autor: ksenia88 »

Cześć wszystkim. Niebawem mamy w planie rodzinny wypad do Szczawnicy .Zastanawiam się nad wypożyczeniem rowerów.Chcę się was poradzić w tej kwestii. Czy polecacie jakieś miejsca które warto zobaczyć, ponoć są tam trasy rowerowe. Dużo czytaliśmy na temat trasy rowerowe Szczawnica Był ktoś tam ?
MLwad

Re: Jakie trasy rowerowe Szczawnica polecacie ?

Post autor: MLwad »

Właśnie kupiłem rower fatbike farley 5 więc już nie mogę doczekać się podróżowania po trasach rowerowych w Szczawnicy. Dopiero przy zakupie w ogóle dowiedziałem się, że jest coś takiego jak rowery fatbike trek. Oponę to mają tak grubą jak w motorze ale już po pierwszych trasach czuję mega wygodę w terenie.
asd12

Re: Jakie trasy rowerowe Szczawnica polecacie ?

Post autor: asd12 »

Ja to w ogóle jak pierwszy raz zobaczyłem taki rower https://goodsport.pl/rowery/gorskie/fat ... ey-5-2022/ z tymi grubymi kołami to nie powiem, że wręcz to śmiesznie dla mnie wyglądało. Jednak jak widziałem w jakim terenie ludzie na nim śmigają to już zrozumiałem dlaczego go wybrali. Jak go określają "najbardziej przystępny fat bike i idealny sposób na zasmakowanie wolności przez cały rok." Nie straszny mu śnieg, piasek, korzenie czy kamienie. Można powiedzieć, że nic go nie ruszy.
ODPOWIEDZ