implanty zęba

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

implanty zęba

Post autor: panalkra »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/
Mańka25

Re: implanty zęba

Post autor: Mańka25 »

Powiem tak , wiele w tej kwestii zależy od twojego stomatologa i możliwości sprzętowych .Ja mam to szczęście ,że już dłuższy czas leczę się stomatologicznie w klinice DeClinic w Warszawie - https://www.declinic.pl/implanty-zebow- ... z-wiedziec .Kiedy dowiedziałam się o konieczności całkowitego usunięcia zęba byłam przerażona , ale moje lęki szybko rozwiał mój lekarz proponując właśnie implanty. Wszystko odbyło się dość szybko i bezboleśnie.Dla mnie to było chyba najważniejsze.
Kaśka8674

Re: implanty zęba

Post autor: Kaśka8674 »

planowanie wstawienia implantu to powazna decyzja i warto najpierw poczytac o zabiegu albo udac sie na konsultacje do dobrego specjalisty. sama mialam taki zabieg w https://centrumstomatologii.waw.pl/ na ich stronie internetowej mozna dokladnie poczytac o implantach i zabiegu. w razie dodatkowych pytan, wyczerpujacych odpowiedzi mozna uzyskac na konsutacji dzieki czemu zabieg odbywa sie bez zadnych obaw czy stresu :)
Ślązak

Re: implanty zęba

Post autor: Ślązak »

Mańka25 pisze: ↑23 lut 2021, 13:39 Powiem tak , wiele w tej kwestii zależy od twojego stomatologa i możliwości sprzętowych .Ja mam to szczęście ,że już dłuższy czas leczę się stomatologicznie w klinice DeClinic w https://implantytorun.pl/implantologia/ .Kiedy dowiedziałam się o konieczności całkowitego usunięcia zęba byłam przerażona , ale moje lęki szybko rozwiał mój lekarz proponując właśnie implanty. Wszystko odbyło się dość szybko i bezboleśnie.Dla mnie to było chyba najważniejsze.
Gdyby lekarze wszystkiego nie wyjaśniali, to nikt by się nie decydował. Mój dentysta też zawsze na wszystko odpowiada.
Ośla

Re: implanty zęba

Post autor: Ośla »

W sumie jestem na początku drogi, bo jeszcze musze poleczyć zęby, ale wiem, że w Lublinie to do tej kliniki https://tes-dent.pl/ warto się wybrać właśnie na leczenie wypełniające. Nie wiem jeszcze, czy uda mi się od razu zapłacić, czy na raty, ale na pewno coś wymyślimy z lekarzem.
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 27
Rejestracja: 22 paź 2019, 8:02

Re: implanty zęba

Post autor: Kamil »

W Gdańsku na implanty mozna zapisać się do tej kliniki
https://www.klinikastomatologiczna.com. ... antologia/

Dodam,że pan doktor ma duże doświadczenie i wiedzę we wstawianiu implantów ponieważ jest członkiem polskiego towarzystwa implantologicznego, niemieckiego i miedzynarodowego.

W gabinecie wstawiają implanty w wielu możliwych systemach.

Pamiętajcie,ze na leczeniu zębów nie warto jest oszczędzac. Jeśli zaoszczedzicie na początku to o wiele więcej zapłacicie w przyszłości.
ODPOWIEDZ