Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
marianpol
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 4:34

Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: marianpol »

Kochani, potrzebuję pomocy! Od 3 lat prowadzę niewielką hodowlę bydła. Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się korekcją racic w celu zwiększenia wydajności. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
agrohenryk
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 5:15

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: agrohenryk »

Polecam Ci https://www.korekcja-racic.pl/! Mają kompleksową korekcję racic. Osobiście już 4 lata korzystam z ich usług.
Truś

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: Truś »

Przy prowadzeniu gospodarstwa rolnego, szczególnie jeśli jest to hodowla zwierząt, dużym problem są tzw. uciążliwości zapachowe. Nie jest to problem, który można zlekceważyć, bo każdy właściciel ma obowiązek zadbać, by jego hodowla nie przeszkadzała sąsiadom. Nie jest to problem, którego nie da sie rozwiązać, bo obecnie są specjalne programy, które mają na celu minimalizację tego typu kłopotów. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, złościcie się do firmy Eko Projekt - www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Firma specjalizuje się w szeroko pojętym zagadnieniu ochrony środowiska, w tym właśnie opracowywaniu i wdrażaniu odpowiednich programów, które zredukują nieprzyjemny zapach.
hiczungł

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: hiczungł »

Z pewnością musisz zadbać o stosowne wyposażenie budynków inwentarskich. Osobiście zdecydowałem się postawić na rozwiązania znane z oferty https://www.wesstron.pl/#realizacje . To dzięki nim zapewniliśmy jak najlepsze warunki dla zwierząt hodowlanych a efekt końcowy w zupełności sprostał moim oczekiwaniom. Perfekcyjny wybór!
Manniał

Re: Hodowla Bydła - potrzebuję pomocy

Post autor: Manniał »

Hodujemy krówki, głównie pod kątem przetworów mlecznych. W tym przypadku koniecznością było zamówienie specjalistycznego wyposażenia i akcesoriów, niezbędnych przy hodowli. Zdecydowaliśmy się na to, co w ofercie posiadają https://rymek.com.pl/category/kategorie . Mocno na tym zyskaliśmy! A w szczególności nasze zwierzaki.
ODPOWIEDZ