hałas

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

hałas

Post autor: sykstus »

Szukam sprawdzonej firmy z Łodzi od pomiarów hałasu.
Awatar użytkownika
Wiktoria
Posty: 43
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:12

Re: hałas

Post autor: Wiktoria »

Jeżeli przeszkadza Ci hałas w mieszkaniu, to może pomyśl nad stałym rozwiązaniem problemu. Warto zainwestować w piramidki akustyczne. Można je zamówić na stronie https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pir ... kustyczne/ . Jest to sprawdzona firma, która w branży inżynierii dźwięku działa od wielu lat. Piramidki „wyłapują” m.in. niechciane dźwięki.
waćpanna

Re: hałas

Post autor: waćpanna »

Okazuje się, że hałas nie jest rzadkim problemem. Wielu z nas nie umie sobie z nim poradzić, a jeśli nie ma hałasu, to jeszcze są problemy przede wszystkim z dźwiękami, które nie są nam potrzebne, np.: czymś irytującym. Dlatego wydaje mi się, że dobrze, jeśli sprawdzimy opcje takie jak panele akustyczne .
mień

Re: hałas

Post autor: mień »

Pomiary hałasu wykonał u nas Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec http://www.zbs-lab.pl/oferta/pomiary-halasu/ z Warszawy. Ich oferta jest oczywiście znacznie szersza, mają doświadczenie w branży. Specjalizują się w wykonywaniu pomiarów emisji hałasu, robią to precyzyjnym sprzętem. Wykonali kawał dobrej roboty, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam ich serdecznie.
józefa11

Re: hałas

Post autor: józefa11 »

La­bo­ra­to­rium Śro­do­wi­ska Pra­cy przeprowadza pomiary hałasu środowiska. Jest to bardzo ważne dla osób, które swoja prace wykonują nieopodal różnego rodzaju maszyn. Profesjonalną i precyzyjną analizę pomiaru natężenia hałasu w zakładach o różnorodnych branżach przeprowadza Ekofit.pl
rmę

Re: hałas

Post autor: rmę »

Nie tylko hałasu, ale także pyłów i ogólnie mieliśmy wykonane kompleksowe badania środowiska pracy przez firmę SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz https://laboratorium-sbb.pl/oferta/ w Katowicach. Tych specjalistów mogę wam szczerze polecić, mają szeroką ofertę, nowoczesny sprzęt, są także po prostu kompetentni. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, my się na nich nie zawiedliśmy, nic dziwnego, ze jest to firma o nieposzlakowanej opinii.
lótkowska

Re: hałas

Post autor: lótkowska »

Zalecam skupić się na akustyce hałasu, co w tym wypadku ma ogromne znaczenie. Solidnej pomocy na tym polu udzielili mi http://www.ekolab.pl/pl/oferta/akustyka ... -budowlana z którymi uzyskanie stosownego wsparcia okazało się możliwe. Wykonali pełne i profesjonalne badania, które wykazały co właściwie jest na rzeczy. Wspólnymi siłami to wyeliminowaliśmy!
karkówka

Re: hałas

Post autor: karkówka »

Jako, iż na terenie naszego zakładu występował ogromny hałas to warto było zadbać o porządne ochronniki słuchu. Najsolidniejsze wykonują https://otispro.pl/ochronniki-sluchu-otispro/ i to na nich opieramy się od bardzo dawna. Jakość okazała się odgrywać tu bardzo ważną rolę, warunki pracy stały się przez to bardziej przyjazne.
ODPOWIEDZ