Gadżety erotyczne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Antoś78

Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Szukam sprawdzonego sklepu z zabawkami erotycznymi. Potrzebuje Waszej porady, ktoś obeznany w temacie ?

ploter hp designjet
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Cześć, osobiście mogę Ci polecić sklep http://xn--wiat-nexus-37b.pl . Według mnie najniższe ceny w sieci za produkty bardzo popularnej marki Nexos.
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Sporo o nich czytałem na róznych grupach, mają wiele pozytywnych opinii w sieci. Korzystałeś z tego sklepu ?
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Zamawiałem produkty z tej strony pare razy, za każdym razem bez problemowo. Zamówienia przychodził w pare dni, a co do produktó to moim zdaniem są bardzo dobrej jakości.
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

W ich sklepie mają ceny zdecydowanie niższe niż w standardowych sieciówkach. Dzieki wielkie za porade, na pewno korzystam .
mczayś

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: mczayś »

Jednak ważne jest to, w jakim miejscu się go kupi, żeby jakość była dobra, dla mnie to bardzo ważne. Ja bardzo lubię sklep erotyczny Erotino.pl. Mają fajny, bogaty asortyment. Warto zerknąć do nich szczególnie teraz, przed walentynkami.
kaśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: kaśka »

A co jeszcze jest dla was ważne jeśli chodzi o udany seks? Owszem gadżety to dobry pomysł, ale czy jest coś jeszcze dzięki czemu wasze relacje intymne poprawiły się? U mnie taką barierą jest stres, obawa przed nieplanowaną ciążą. I przez to często zbliżenia nie są takie jak powinny być.
Awatar użytkownika
anaka1
Posty: 41
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:01

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: anaka1 »

kaśka pisze: ↑02 mar 2021, 15:35 A co jeszcze jest dla was ważne jeśli chodzi o udany seks? Owszem gadżety to dobry pomysł, ale czy jest coś jeszcze dzięki czemu wasze relacje intymne poprawiły się? U mnie taką barierą jest stres, obawa przed nieplanowaną ciążą. I przez to często zbliżenia nie są takie jak powinny być.
Hej, wiem o czym mówisz. Żeby seks był udany i bezstresowy to ważne jest zabezpieczenie odpowiednie. Ja po konsultacji z lekarzem zaczęłam stosować belarę, to tabletki dwuskładnikowe. Dopiero przy nich przestałam się stresować i seks jest dużo lepszy.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.patizonet.com/pl/zdrowie/le ... zukac.html
Sławomir

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić pewną stronę. Jeżeli szukacie portalu, na którym możecie dodać własne anonse erotyczne to polecam Wam strone Samka. Mają największe zasięgi w Polsce, co w tego typu portalach jest bardzo ważne.
Kęcik

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Kęcik »

anaka1 pisze: ↑02 mar 2021, 19:16
kaśka pisze: ↑02 mar 2021, 15:35 A co jeszcze jest dla was ważne jeśli chodzi o udany seks? Owszem gadżety to dobry pomysł, ale czy jest coś jeszcze dzięki czemu wasze relacje intymne poprawiły się? U mnie taką barierą jest stres, obawa przed nieplanowaną ciążą. I przez to często zbliżenia nie są takie jak powinny być.
Hej, wiem o czym mówisz. Żeby seks był udany i bezstresowy to ważne jest zabezpieczenie odpowiednie. Ja po konsultacji z lekarzem zaczęłam stosować belarę, to tabletki dwuskładnikowe. Dopiero przy nich przestałam się stresować i seks jest dużo lepszy.
U mnie tak samo odpowiednie zabezpieczenie podniosło temperaturę w łóżku. Mam też pewność, że w razie W mogę bezpiecznie i legalnie usunąć ciążę w Czechach. Na stronie Kliniki Stonava opisane jest tamtejsze prawo po polsku w tym temacie
Fanta

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Fanta »

A tak się zastanawiam, czy ktoś z Was zna sklep intymny? Zerknijcie na tę stronę https://www.sklep-intymny.pl - moim zdaniem to jest naprawdę świetny sklep, jeśli chodzi o gadżety erotyczne i tego typu akcesoria :) Kupiłam sobie ostatnio u nich tez piękną, erotyczną bieliznę, uwielbiam ją, jest świetnej jakości.
ODPOWIEDZ