ekspres do kawy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
gabryśka

ekspres do kawy

Post autor: gabryśka »

Hej. Niedawno rozglądałam się za jakimś dobrym ekspresem do kawy. Zależało mi przede wszystkim na jak najlepszej jakości. widziałam świetne opinie o firmie Breville, więc postanowiłam kupić taki ekspres. Zakup okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Kawa jest doskonała!
erwelt

Re: ekspres do kawy

Post autor: erwelt »

Po 1 budżet ( bez napisania ile pieniedzy mozesz przeznaczyć na taki ekspres, trudno będzie Ci doradzić co wybrać). po drugie kazdy Włoch Ci powie że kolbowy. Zależy co chcesz osiągnąć. Parzenie kawy to sztula. Ekspres mechaniczny to automat. Zerknij sobie na ekspresy w kawiarniach. W bardzo rzadko której masz ekspres automatyczny, stawia się zwykle ekspres kolbowy.

Dobra kawa do kawiarni i ekspresy jest w firmie Tchibo. Polecam zerknąć sobie na ich stronę. W firmie powinni doradzić najlepsze urzadzenie i zająć się dostarczaniem regularnie kawy.
Bogusław

Re: ekspres do kawy

Post autor: Bogusław »

Uwielbiam kawę z ekspresu. Do parzenia najczęściej wykorzystywana jest przeze mnie mieszanka włoska espresso. Uwielbiam włoską kuchnię i włoską kawę. Uważam, że nie ma sobie równych wśród kaw.
_________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ