błędy medyczne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
jur_70
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2022, 12:46

błędy medyczne

Post autor: jur_70 »

Słuchajcie, czy możecie podpowiedzieć mi jak udowodnić błędy medyczne? Czy powinnam znaleźć lekarza, który wyda swoją opinię popartą jakimiś badaniami? Czy takich lekarzy biegłych znajdzie już sąd d o którego skieruję sprawę. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Jak można walczyć o udowodnienie takich błędów? Możecie mi coś doradzić w tym zakresie? :)

pstrolistka sercowata
midit

Re: błędy medyczne

Post autor: midit »

Niestety, ale lekarze też są ludżmi. Co prawda ich błąd prowadzi nas do cierpienia, ale też pamiętajmy o ogromnej presji, jaka jest na nich nakładana. Dlatego mam nadzieję, że to będzie świetne. No i ja sobie sprawdzam najróżniejsze możliwości, ale póki co chirurg ogólny warszawa też będzie mi konieczny.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: błędy medyczne

Post autor: ksenia88 »

Każdy, kto pracuje w laboratorium ,wie, jak ważnym elementem jest tutaj kwestia dobrania najlepszego sprzętu, na którym będzie się pracować. Warto wybrać coś z wysokiej półki, aby pozwolić na jak najlepsze pomiary, ale także bezproblemowe działanie. Polecam skorzystać z propozycji na agilent polska https://www.uni-export.com.pl/technika- ... na-ds-40m/
ODPOWIEDZ