Adwokat w Łodzi

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
MichałskiAdam

Adwokat w Łodzi

Post autor: MichałskiAdam »

Witam, szukam adwokata z Łodzi, który poprowadzi dla mnie sprawę o spadek. Ja za bardzo nie znam się na tych tematach, ale wiem, że jest to temat dość kłopotliwy i prawnik będzie mi potrzebny. Mam wszystkie dokumenty z którymi trzeba się zapoznać. Polecicie mi jakiegoś prawnika? Koniecznie z Łodzi, bo dojeżdżać nigdzie nie chce.
AdaŁ_82

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: AdaŁ_82 »

Ja mogę polecić Ci panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską, swoją kancelarię ma właśnie w Łodzi. U mnie akurat nie zajmowała się tematem spadku, ale z tego co wiem takie sprawy też bierze. Na jej stronce pamiętam, że czytałam, że prawem spadkowym też się zajmuje.
MichałskiAdam

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: MichałskiAdam »

AdaŁ_82 pisze: ↑28 kwie 2021, 18:53 Ja mogę polecić Ci panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską, swoją kancelarię ma właśnie w Łodzi. U mnie akurat nie zajmowała się tematem spadku, ale z tego co wiem takie sprawy też bierze. Na jej stronce pamiętam, że czytałam, że prawem spadkowym też się zajmuje.
A masz link do jej stronki?
AdaŁ_82

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: AdaŁ_82 »

MichałskiAdam pisze: ↑28 kwie 2021, 19:25
AdaŁ_82 pisze: ↑28 kwie 2021, 18:53 Ja mogę polecić Ci panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską, swoją kancelarię ma właśnie w Łodzi. U mnie akurat nie zajmowała się tematem spadku, ale z tego co wiem takie sprawy też bierze. Na jej stronce pamiętam, że czytałam, że prawem spadkowym też się zajmuje.
A masz link do jej stronki?
Pewnie, Łap: http://www.lodz-adwokat.pl/ :)

sproszkowany len
MichałskiAdam

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: MichałskiAdam »

Dzięki! A jak już rozmawiamy to powiesz mi może jak z kontaktem z panią adwokat? Rzetelnie podchodzi do sprawy i klienta czy jako kolejny na którym można zarobić ? Można z nią tak normalnie porozmawiać, omówić wszystko? Ja nie ogarniam tych prawniczych pojęć itd, więc temat jest dla mnie trudny. Zależy mi żeby rozmawiać z kimś, kto mi to wszystko wytłumaczy tak po ludzku i będzie wszystko wyjaśniał.
AdaŁ_82

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: AdaŁ_82 »

MichałskiAdam pisze: ↑28 kwie 2021, 19:45 Dzięki! A jak już rozmawiamy to powiesz mi może jak z kontaktem z panią adwokat? Rzetelnie podchodzi do sprawy i klienta czy jako kolejny na którym można zarobić ? Można z nią tak normalnie porozmawiać, omówić wszystko? Ja nie ogarniam tych prawniczych pojęć itd, więc temat jest dla mnie trudny. Zależy mi żeby rozmawiać z kimś, kto mi to wszystko wytłumaczy tak po ludzku i będzie wszystko wyjaśniał.
Całkowicie bez stresu, to naprawdę miła kobieta. Normalna. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie ale w kontaktach z klientem (ze mną tak przynajmniej było) rozmawiała całkowicie normalnie. Też mi wyjaśniała wiele kwestii, tłumaczyła co i jak. Na każde pytanie odpowiadała bez żadnego zdenerwowania ani nic, a czasem naprawdę o jedną rzecz pytałam 5 razy. Ja oceniam ją bardzo pozytywnie, choć sama sprawa była dla mnie ciężka.
MichałskiAdam

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: MichałskiAdam »

AdaŁ_82 pisze: ↑28 kwie 2021, 19:52
MichałskiAdam pisze: ↑28 kwie 2021, 19:45 Dzięki! A jak już rozmawiamy to powiesz mi może jak z kontaktem z panią adwokat? Rzetelnie podchodzi do sprawy i klienta czy jako kolejny na którym można zarobić ? Można z nią tak normalnie porozmawiać, omówić wszystko? Ja nie ogarniam tych prawniczych pojęć itd, więc temat jest dla mnie trudny. Zależy mi żeby rozmawiać z kimś, kto mi to wszystko wytłumaczy tak po ludzku i będzie wszystko wyjaśniał.
Całkowicie bez stresu, to naprawdę miła kobieta. Normalna. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie ale w kontaktach z klientem (ze mną tak przynajmniej było) rozmawiała całkowicie normalnie. Też mi wyjaśniała wiele kwestii, tłumaczyła co i jak. Na każde pytanie odpowiadała bez żadnego zdenerwowania ani nic, a czasem naprawdę o jedną rzecz pytałam 5 razy. Ja oceniam ją bardzo pozytywnie, choć sama sprawa była dla mnie ciężka.
Dzięki za odpowiedź! Jutro może uda mi się z tą panią adwokat skontaktować, ciekawe czy w ogóle będzie miała czas zająć się moją sprawą. Tak czy inaczej - wielkie dzięki!!!
Weruśka

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Weruśka »

Najlepsza baza najlepszych prawników łódzkich znajduje się tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ :) Skorzystałam z usług tej strony i nie żałuję. Znalazłam idealnego adwokata, który zna się na rzeczy, góruje u niego zasada "klient nasz pan" i sukces wygranej sprawy gwarantowany. Polecam

bezpiecznik do2
ODPOWIEDZ