Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: Joachim »

Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:51

Re: Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: Aleksandra »

Bardzo dobrym adwokatem jest Pan Paweł Cejrowski. Pomógł mi opracować koncepcję utworzenia spółki, przygotował projekty umów i statut spółki. Wszelkie prawne aspekty Pan adwokat ma w małym paluszku, więc dzięki niemu wszystko poszło szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
wiatrowa
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:47

Re: Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: wiatrowa »

Masz na myśli Kancelarię Adwokacką Cejrowski z Tczewa? Tę, która znajduje się przy ul. Słowackiego? Siostra szuka adwokata, który pomoże jej uzyskać kościelne unieważnienie małżeństwa, też jej ktoś polecał tę kancelarię. Tu jest ich strona: www.cejrowski.pl
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: tojawojownik »

Zastanawiam się nad kupnem spółki, sporo czytałem o tym procesie. Konkretnie interesuje mnie województwo dolnośląskie oraz sprzedaż spółek Wrocław wydaje się być dobrym kierunkiem żeby poprawić kondycję przedsiębiorstwa. Wiem że kupno gotowej spółki to dużo mniej formalności związanych z jej założeniem. Znacie jednak kogoś kto mógł by w tym pomóc?
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: Marek78 »

Witam,poszukuję adwokata z Trójmiasta lub okolic,który pomoże mi w rozwiązaniu mojegi biznesu. Okazało się,że jest to o wiele bardziej skomplikowane niż myślałam i sam niestety sobie z tym nie poradzę. Szukalem w Internecie i dużo osób polecało tę kancelarię https://gautier.com.pl/upadlosc-konsumencka/ Co sądzicie?
Awatar użytkownika
jamnik10
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:01

Re: Tczew - znacie jakąś dobrą kancelarię prawną?

Post autor: jamnik10 »

Jezeli poszukujecie kancelari prawno podatkowej dla firm to z czystym sumieniem moge polecic kancelarie OżógTomczykowski. Sa świetni. Miałem wielkie problemy z firma i myślałem ze to juz koniec. Dzieki nim firma dalej funkcjonuje i ma sie świetnie. Polecam kazdemu
ODPOWIEDZ