rozwód a kościół

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
demotywator
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:41

rozwód a kościół

Post autor: demotywator »

Jaki stosunek ma kościół do rozwdoów w naszych czasach? pytam bo chciałabym wziąć rozwód z mężem który ukrył przedemną bezpłodność. Czy mając taki powód i wsparcie http://adwokatkoscielny.pl adwokata mam szanse na rozwód?
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 129
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: rozwód a kościół

Post autor: glodny »

Czy nie lepiej oddać się łasce Boga, zawierzyć mu i rozwiązać problemy? Moim zdaniem, nie ma ważniejszej rzeczy niż wartość rodziny. Jeśli macie chwilę, to sprawdźcie stronę http://wysokikosciol.pl/ i wpisy, które się tam pojawiły. Na pewno da wam to do myślenia.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: rozwód a kościół

Post autor: kolka »

Informacje związane z życiem kościoła znajdziecie także na tej stronie: http://domowykosciol.bialystok.pl/ A co do samego rozwodu, to na waszym miejscu zastanowiłabym się jeszcze nad tą decyzją. Czy aby na pewno tego chcecie?
Żaneta87

Re: rozwód a kościół

Post autor: Żaneta87 »

Rozwód kościelny jest bardzo trudny do uzyskania i oprócz dobrego adwokata może pomocny być również porządny detektyw. Na pewno zadaniu sprosta Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk (ul. Długa 44/50 lok. 6, 00-241 Warszawa). Pracujący tam specjaliści doskonale znają się na swojej robocie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Jeśli w grę wchodziła chociażby zdrada to szybko i skutecznie dostarczą na nią dowody. Co ważne, taki dowód będzie pełnoprawny i nie zostanie podważony przez sąd. Sprawy rozwodowe nie są nigdy przyjemne, dlatego warto ze swojej strony dołożyć wszelkich starań, żeby ją jak najszybciej zakończyć i postarać się o korzystny dla siebie wynik za pomocą wszelkich dostępnych środków.
Młody

Re: rozwód a kościół

Post autor: Młody »

W sumie ta kwestia jakoś nigdy mnie nie interesowała i bardziej ciekawiło mnie to w jaki sposób można uzyskać szybki rozwód i czy jest to w ogóle możliwe. W takiej sytuacji polecam każdemu przeczytanie fajnego wpisu https://magazynlbq.pl/jak-uzyskac-szybki-rozwod/ gdzie właśnie te wszystkie kwestie zostały dokładnie opisane.
łapka

Re: rozwód a kościół

Post autor: łapka »

Jeżeli interesuje was unieważnienie małżeństwa, to moim zdaniem powinniście przeczytać treść tego artykułu: powody unieważnienia małżeństwa - wystarczy kliknąć. Na stronie tej kancelarii, znajdziecie mnóstwo praktycznych porad oraz pomoc w rozwiązywaniu tego typu sytuacji. Moim zdaniem warto sobie sprawdzić.
kaśka

Re: rozwód a kościół

Post autor: kaśka »

Nie wiem jak to wygląda, ale jeżeli chodzi o zdradę to lepiej o tym wiedziec i miec to czarne na białym. Warto wynając jakiegoś dobrego detektywa by ogarnął sprawę. Bardzo dobrego detektywa z doświadczeniem znaleźc możecie na http://www.detektyw-androsz.pl . Zajmuje się wieloma sprawami i w takim przypadku warto o tym pomyślec.
Paweł26

Re: rozwód a kościół

Post autor: Paweł26 »

Rozwód, zwłaszcza kościelny, to bardzo trudny temat. Jeśli doświadczyliście niewierności ze strony współmałżonka i potrzebujecie dowodów, by przedstawić je w sądzie, to polecam skorzystać z usług dobrego detektywa. Z mojej strony mogę polecić specjalistów w swojej dziedzinie, którzy pracują w agencji detektywistycznej https://agencja-focus.pl/.
majsterekmalyee

Re: rozwód a kościół

Post autor: majsterekmalyee »

Dowody zdrady, będą bardzo dobrym powodem do wniesienia pozwu o rozwód. Agencja z Katowic https://prywatny-detektyw-katowice.pl/d ... -katowice/ pomoże nam takie dowody uzyskać. Jeden popełniony błąd i obserwacja czy inne metody jakie stosuje agencja od razu dają mocne rezultaty, to lata praktyk i doświadczenia, ograniczy to również nasze straty psychiczne i moralne.
Błońska

Re: rozwód a kościół

Post autor: Błońska »

Wiedząc, jakie będą tego konsekwencje, pewnie już wcześniej zaoptrzyłabyś sie w sprzęt nagrywający dyskretnie. Dobry sklep online, w którym znalazłam dyktafon znajdziesz pod tym linkiem https://spyroom.pl/. Ułatwi każdą sprawę rozwodową, zwłaszcza kiedy relacje pomiędzy małżonkami są tak napięte.

http://al7br.com/garden-compost-bins-pitfalls-recommendations/
OlusieŚ

Re: rozwód a kościół

Post autor: OlusieŚ »

Żaneta87 pisze: ↑23 maja 2021, 10:54 Rozwód kościelny jest bardzo trudny do uzyskania i oprócz dobrego adwokata może pomocny być również porządny detektyw. Na pewno zadaniu sprosta Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk (ul. Długa 44/50 lok. 6, 00-241 Warszawa). Pracujący tam specjaliści doskonale znają się na swojej robocie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Jeśli w grę wchodziła chociażby zdrada to szybko i skutecznie dostarczą na nią dowody. Co ważne, taki dowód będzie pełnoprawny i nie zostanie podważony przez sąd. Sprawy rozwodowe nie są nigdy przyjemne, dlatego warto ze swojej strony dołożyć wszelkich starań, żeby ją jak najszybciej zakończyć i postarać się o korzystny dla siebie wynik za pomocą wszelkich dostępnych środków.
Do rozwodu często dochodzi, gdy dochodzi do zdrady. Wtedy warto pomyśleć o udowodnieniu tego. Najlepiej zatrudnić profesjonalnego detektywa. Ja polecam ich - https://detektywi.net/detektyw-zyrardow/ Na pewno pomogą. A dla sądu takie dowody będa niepodważalne.
ODPOWIEDZ