Prawo cywilne – pomoc adwokata

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
lew_77
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwie 2019, 8:53

Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: lew_77 »

Cześć! Potrzebuję pomocy adwokata w sprawie związanej z prawem cywilnym. Dokładnie chodzi o sporządzenie umowy najmu. Znajomy polecał mi kroladwokat. Myślicie, że warto nawiązać z nim współpracę?
Awatar użytkownika
emanuela
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:58

Re: Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: emanuela »

Moim zdaniem Adwokat Król to jedna z najlepszych kancelarii adwokackich w Łodzi. Sporządzali dla mnie specjalistyczną opinię dzierżawy i jestem z niej bardzo zadowolona. 
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: pukla123 »

w tej kwestii to ja mogę Ci polecić tą stronę: https://www.umownik.pl To praktyczne narzędzie do generowania umów online, negocjowania warunków. Nie ma konieczności składania tradycyjnego podpisu lub podpisu elektronicznego. To spore uproszczenie całej biurokracji, drukowania umów, wysyłania ich pocztą. Jak dla mnie to duże ułatwienie i także ekonomiczne podejście. Można ich przetestować za darmo, także może sprobuj
Daniel4321ł

Re: Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: Daniel4321ł »

W moim przypadku otrzymanie wsparcie z zakresu prawa cywilnego było koniecznością. Z pomocą przyszedł Wojciech Chmurak https://kancelaria-chmurak.pl/prawo-cywilne/ będący absolutnym fachowcem w swojej dziedzinie. Szereg porad pomógł uniknąć głupich błędów, co było niezwykle pomocne. Kancelarię polecił mi znajomy, który opierał się na pomocy z zakresu prawa spadkowego.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: brado »

Jakiś czas temu też potrzebowałem profesjonalnego adwokata specjalizującego się w prawie cywilnym. Konkretnie to sprawa dotyczyła podziały majątku, sam bym miał problem jak sprawę rozwiązać szczerze mówiąc. A tak mogłem liczyć na adwokata ze Szczecina, Łukasza Węgłowskiego. Bardzo rzeczowy i profesjonalny, na nim można polegać jak najbardziej. Tym bardziej, że jego kancelaria w wielu dziedzinach prawa się specjalizuje.
Daniel4321ł

Re: Prawo cywilne – pomoc adwokata

Post autor: Daniel4321ł »

Kancelaria https://www.zubrzyckaadwokat.pl/nasze-uslugi udziela bardzo solidnych porad w przeróżnych dziedzinach prawa. także zalecałbym tam się zgłosić. Nam pomogli zarówno w tej dziedzinie, jak i później w obsłudze prawnej firmy. Szereg porad z pewnością pozwolił nam na uniknięcie głupich błędów, to wszystko dzięki tam solidnej pomocy prawnej!
ODPOWIEDZ