Notariusz

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 129
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Notariusz

Post autor: glodny »

Nie da się ukryć, że mam strasznego pecha jeżeli chodzi o notariusza. Dlatego tym razem chciałbym się was poradzić. Może wy jesteście w stanie mi kogoś polecić, najlepiej na terenie Warszawy. Sam myślę jeszcze o tej kancelarii http://www.kancelaria-notarialna.net/ , ponieważ mają sporo dobrych opinii wśród klientów.
Awatar użytkownika
Chesterek44
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:31

Re: Notariusz

Post autor: Chesterek44 »

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Notariusz

Post autor: fiona45 »

W Brzesku warto zerknąć na propozycje do Notariusza do http://www.notariusz-brzesko.pl/ . Mają wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. Pomoc znajdzie się dla każdego. Czasem warto szukać profesjonalistów.
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Notariusz

Post autor: sapex »

A na śląsku bardzo dobra jest kancelaria http://www.kancelarianotarialnatychy.pl/ prowadzona przez Kamila Kozine.
Jeżeli zamierzacie nabyć jakąś nieruchomość lub sprzedać to pamiętajcie, że warto mieć przy boku doświadczonego notariusza. Z "papierkami" nie ma żartów i musi być osoba, która dopilnuje porządku :)
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 403
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Notariusz

Post autor: ksenia88 »

Jeśli zależy Ci na tym, aby notariusz był osobą kompetentną, świadomą, a przede wszystkim odpowiedzialną to zapewniam Cię iż https://notariusz-stawowa.pl/ to najlepszy wybór. Dodatkowo cena za usługi jest naprawdę korzystna i na pewno będziesz mieć szansę na bardzo dobre i sprawne podpisanie wszelkich umów w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Notariusz

Post autor: molika »

Sprawdźcie sobie tą kancelarią notarialną http://notariuszgdynia.pl/ . Jest tam bowiem notariusz, który oferuje kompleksowy zakres usług. Oferuje nie tylko usługi w kancelarii, ale także poza nią. Warto się rozejrzeć na jego stronie. Trzeba jednak przed wizytą zdzwonić i umówić się telefonicznie na wizytę.
GrażynaKowalska

Re: Notariusz

Post autor: GrażynaKowalska »

Ja jestem z Warszawy i kilka razy korzystałem z pomocy kancelarii notarialnej na Ciołka u Pana mecenasa Górskiego https://www.notariusznawoli.com/. Polecam zapoznać się z oferta kancelarii i szybko się zapisać.
tyśka

Re: Notariusz

Post autor: tyśka »

Tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat weksla in blanco. Wiele osób nie wie, że w danej sytuacji jest on nieważny. Właśnie dlatego, jeśli dysponujecie takim wekslem lub też komuś taki wręczyliście, to warto sobie poczytać kiedy jest o nieważny i kiedy warto skorzystać z usług notariusza.
Monika Zyśk

Re: Notariusz

Post autor: Monika Zyśk »

Ja mieszkałam w Lublinie to kilka razy korzystałam z pomocy kancelarii Notarialnej u Pani Magdaleny Chemperek- Kubić i naprawdę moje sprawy zawsze były załatwiane szybko i sprawnie. Kancelaria https://notariuszlubelski.pl/kontakt/ znajduję się na Wrońskiej 1D lok. U3 i jeżeli jesteście z tych stron to polecam bo naprawdę warto.
jadźka

Re: Notariusz

Post autor: jadźka »

tyśka pisze: ↑13 paź 2020, 7:51 Tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat weksla in blanco. Wiele osób nie wie, że w danej sytuacji jest on nieważny. Właśnie dlatego, jeśli dysponujecie takim wekslem lub też komuś taki wręczyliście, to warto sobie poczytać kiedy jest o nieważny i kiedy warto skorzystać z usług notariusza.
Ostatnio widziałam, że kancelaria Wajda się też zajmuje takimi wekslem https://www.notariusz-wajda.pl/zakres-uslug/weksle/ . Czasem jak się szuka to można znaleźć coś konkretnego w okolicy swojej bez szukania daleko kogoś kto zna się na tym doskonale, wedle prawa.
KamilŚ

Re: Notariusz

Post autor: KamilŚ »

Jeśli szukacie sprawdzonego notariusza to polecam http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ mi bardzo pomógł
Rafał

Re: Notariusz

Post autor: Rafał »

My jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie oferuję nam kancelaria notarialna z Warszawskiej Woli i jest to kancelaria https://www.notariusznawoli.com/kontakt. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi i jeżeli jesteśmy zainteresowani to znajdują się na Ciołka.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Notariusz

Post autor: Marek78 »

W Gdyni polecam wam się udać do Anny Bladowskiej na ulicy Żwirki i Wigury. Tu dam wam linka do strony internetowej kancelarii http://notariuszgdynia.pl. Polecam to miejsce z własnego doświadczenia, jeśli jesteście z trójmiasta to idźcie od razu tam! ;)
Awatar użytkownika
wergil
Posty: 55
Rejestracja: 21 wrz 2020, 18:19

Re: Notariusz

Post autor: wergil »

U mnie nie raz sprawdziła się kancelaria notarialna notariusz Dagmary Gwiazdy https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/ z Kobyłki. Korzystaliśmy z jej usług m.in. przy sprzedaży i kupnie mieszkania i wizyty przebiegały w miłej atmosferze, szybko i sprawnie a notariusz wszystko dobrze nam tłumaczyła.

blacklight uv
Awatar użytkownika
lorrein
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2020, 22:57

Re: Notariusz

Post autor: lorrein »

Jeśli jesteście z okolic Otwocka to odsyłam was do kancelarii notarialnej notariusza Sławomira Puczyłowskiego. Podsyłam stronę internetową: http://notariuszpuczylowski.pl/ Spodobają wam się, profesjonalnie, rzetelnie, w porządku stawka, po całości jest tam zdecydowanie ok.
Manniał

Re: Notariusz

Post autor: Manniał »

Tutaj całkiem przydatne może się okazać wsparcie i pomoc ze strony notariusza. Znakomitym pomysłem okazało się zawiązanie współpracy z https://www.jeziorscy.com.pl/czynnosci/akty-notarialne . Notariusz z tej kancelarii pomógł nam w sporządzeniu umowy notarialnej. Sprawnie, szybko i na czas!
bóraczany

Re: Notariusz

Post autor: bóraczany »

Również i u nas pojawiła się potrzeba skorzystania z usług notariusza. Postawiliśmy na czynności notarialne realizowane przez Łukasza Chwiałkowskiego https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne . Zajął się dla nas spisaniem testamentu w formie aktu notarialnego. Czynność ta była niezbędna w celu uniknięcia głupich nieporozumień.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 403
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Notariusz

Post autor: ksenia88 »

Notariusz z doświadczeniem to niekiedy spore wsparcie w różnych tematach - od wynajmowania mieszkań po spadki. Dlatego dobrze jest mieć adres do najlepszego z nich, który pomoże Ci w ustaleniu pewnych konkretnych działań w tym obszarze. Zajrzyj na stronę https://notariusz-stawowa.pl/ i poznaj notariusza, który rozwiąże Twoje problemy w tych aspektach.
drenń

Re: Notariusz

Post autor: drenń »

Są takie sprawy, że pomoc notariusza jest konieczna. My korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej Katarzyny Grzybowskiej w Szczecinie http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html z powody kopna i sprzedaży nieruchomości. Dostaliśmy jasna informację jakie dokumenty mamy przygotować, żeby nie marnować czasu, pani notariusz również była przygotowana i spisała się doskonale. Jest profesjonalna, ma korzystne ceny, polecam.
kłeń

Re: Notariusz

Post autor: kłeń »

Dobrze jest trafić na odpowiedniego notariusza, który przyzwoicie wykona powierzone mu zadania. Wcześniej korzystałem z usług jakiegoś pseudoprofesjonalisty. Dopiero w biurze notarialnym w Nysie https://notariusznysa.pl/czynnosci-notarialne/ zajęli się przyzwoicie moimi sprawami. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Uśczka

Re: Notariusz

Post autor: Uśczka »

Ja jestem zadowolona z mojej ostatniej wizyty w kancelarii notarialnej. Zgłosiłam się do Pani Agaty Rabczuk i Agnieszki Raczek w Raciborzu w celu spisania umowy zbycia własnościowego https://notariusze-raciborz.pl/umowy-notarialne Wszystko zostało załatwione sprawnie, a Pani notariusz szczegółowo wyjaśniła mi temat, co wzbudziło moje uznanie. Rzadko można trafić na tak kompetentne podejście i przy tym wyjątkową serdeczność. Polecam to miejsce.
hiczungł

Re: Notariusz

Post autor: hiczungł »

Odezwanie się do sprawdzonego notariusza traktowałem jako obowiązkowy ruch. Za dobry punkt uznawałem zgłoszenie się do https://www.katowicenotariusz-zapart.pl ... notarialne . Zawdzięczam im zrealizowanie aktu notarialnego, jak i wszelkich, niezbędnych czynności notarialnych. Bardzo sprawnie im to wyszło!
urtyś

Re: Notariusz

Post autor: urtyś »

Hejka. Jeśli chcecie skorzystać z usług naprawdę dobrego notariusza, to skontaktujcie z Kancelarią notarialną Pani Doroty Szuman – Krzych http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/kontakt Mi już ona pomagała w sprawie podziału majątku po rodzicach i po zakupie nowej działki. Zawsze udzielała zrozumiałych odpowiedzi i oraz skrupulatnie brała się za prowadzenie dokumentacji. Za punktualność i odpowiedzialność Pani ma u mnie ogromnego plusa, wiec serdecznie polecam wam jej usługi.
kórtka

Re: Notariusz

Post autor: kórtka »

Notariusz https://notariusz-pedracki.pl/akty-notarialne/ udzielił nam ogromnej pomocy na tym polu. Zrealizował dla nas wspomniany akt notarialny, który był koniecznością przy zakupie najnowszego mieszkania. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami, nie było również mowy o pomyłkach.
malószek

Re: Notariusz

Post autor: malószek »

Kancelaria notarialna http://notariuszgdansk.net.pl/#header3-g udzieliła nam ostatnio należytego wsparcia i pomocy. Chodziło o sporządzenie aktu poświadczenia dziedziczenia, przez co problem został w mgnieniu oka rozwiązany. Ciesze się, że realizacją tego projektu zajęli się doświadczeni specjaliści!
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Notariusz

Post autor: Marek78 »

Przede wszystkim warto wiedzieć w jakich sytuacjach akt notarialny jest potrzebny, a kiedy nie. Tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Macie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji oraz wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że warto się tam rozejrzeć.
Pleśkier

Re: Notariusz

Post autor: Pleśkier »

Ja przy podziale majątku korzystałem z kancelarii notarialnej Pani notariusz w Szczecinie, z której usług korzystam od lat. Konkretnie jest to Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych i mieści się pod adresem ul. Jasna 1/14 70-777 Szczecin http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/kontakt Pani Dorota jest profesjonalistką w każdym calu, a na dodatek wykazuje się wielką empatią i zrozumieniem klienta. Potrafi wszystko jasno i prosto wytłumaczyć nawet laikowi, dlatego korzystam z jej usług, gdy tylko zachodzi potrzeba.
janto

Re: Notariusz

Post autor: janto »

Ja od jednego notariusz korzystam od bardzo dawna. Pomagał mi przy podziale majątku, a ostatnio córka kupiła działkę, to musiałem mieć upoważnienie notarialne do załatwiania wszystkich spraw w jej imieniu. Muszę powiedzieć, że za każdym razem usługi w tej kancelarii są przeprowadzane bardzo profesjonalnie oraz szybko. Jak są jakieś niejasności, łatwo tam dostać prostą odpowiedź, a ceny daje bardzo przystępne. Dokładnie jest to kancelaria notarialna Pani Anna Kużelewskiej, która mieści w Gdyni przy ul. Mściwoja 9/8. A to jest adres do strony: http://notariuszgdynia.net/kontakt/ Zdecydowanie ją polecam.
ODPOWIEDZ