kroladwokat.pl - opinie

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 5:36

kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Hubert »

Poszukuję adwokata z Łodzi, który podjąłby się poprowadzenia mojej sprawy rozwodowej. Słyszałem, że adwokat Adrian Król jest wart polecenia. Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Wit
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 6:24

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Wit »

Zdecydowanie polecam. Pan Adrian Król zapewnia obsługę prawną firmy, w której pracuję. Pełen profesjonalizm, doskonała współpraca.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: tojawojownik »

W sprawach karnych mogę polecić innego adwokata, mecenas Mariusz Olężałek, również z Łodzi sprawdzi się zarówno w trudnych jak i łatwiejszych sprawach. Kancelaria słynie z indywidualnego podejścia do każdej sprawy, duże zaangażowanie widocznie jest kiedy mecenas osobiście pojawia się na miejscu nawet w późnych godzinach nocnych. Kancelaria ma również telefon czynny całą dobę, w krytycznych momentach nie zostaniemy więc bez pomocy.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 5
Rejestracja: 29 lut 2020, 10:10

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Albina »

Jako jedni z niewielu mają bezpłatne porady prawne. Dla osób w trudnej sytuacji finansowej, które potrzebują takiej porady to bardzo duża pomoc. Mogą uzyskać rozeznanie, jak ukierunkować się na dalsze działania. Skorzystałam z niej i zaoszczędziłam dużo pieniędzy, które mogłam wydać na rozprawę.
Awatar użytkownika
Oleg99
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2020, 19:24

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Oleg99 »

W okresie pandemii skorzystałem z porady online. Cieszę się, że mogłem skorzystać z takiego rozwiązania, bo nie musiałem czekać na możliwość wznowienia normalnych wizyt i mogłem pchnąć od razu moje sprawy do przodu. To znacznie przyspieszyło cały proces.
Awatar użytkownika
aleksandra_92
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 5:23

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: aleksandra_92 »

Dzięki pomocy prawnej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Adriana Króla, udało mi się odzyskać należne mojej firmie pieniądze. Windykacja była przeprowadzona w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny.

etykieciarka brother
Awatar użytkownika
Tomasz1983
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2020, 5:21

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Tomasz1983 »

Koszt powadzenia mojej spawy nie był wygórowany, można powiedzieć, że wręcz przystępny. Kancelaria Adriana Króla oferuje różne modele rozliczenia. Polecam ich w zakresie prawa pracy.
Awatar użytkownika
arnolda
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 16:31

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: arnolda »

Kancelaria kroladwokat.pl jest doświadczoną firmą i jej pracownicy mają wiele sukcesów na koncie. W mojej opinii są oni bardzo fachowi i znają się na prawie jak nikt. Warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
Ludomir1974
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 0:18

Re: kroladwokat.pl - opinie

Post autor: Ludomir1974 »

Wszystkie pozytywne opinie o kroladwokat.pl są prawdziwe. Miałam okazję współpracować z nimi i naprawdę jestem zadowolona z efektów ich pracy. Polskie prawo nie ma dla nich tajemnic.
ODPOWIEDZ