wynajem drukarek

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 98
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

wynajem drukarek

Post autor: cersei »

jakie usługi pod tym katem polecicie? muszę codziennie drukowac po kilkanaście papierów i mnie to ciekawi
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: wynajem drukarek

Post autor: Katarzyna »

U mnie śmiało mogę polecić własnie wynajem drukarek u https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek szybka reakcja, niedrogie opłaty, jak macie starą drukarę to wymienią wam na nową ogólnie spoko.
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: wynajem drukarek

Post autor: bergamotka »

Katarzyna pisze: ↑29 kwie 2020, 8:38 U mnie śmiało mogę polecić własnie wynajem drukarek u https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek szybka reakcja, niedrogie opłaty, jak macie starą drukarę to wymienią wam na nową ogólnie spoko.
to jest całkiem dobra opcja, ja nawet nie wiedziałam, ze coś takiego istnieje, no i myslałam, ze to bardzo drogo wychodzi na miesiąc.
Awatar użytkownika
mon
Posty: 97
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:55

Re: wynajem drukarek

Post autor: mon »

Faktycznie ta opcja jest najlepsza. Wynajmuje tez od nich drukarkę https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek i jest ok wszystko, nawet nie myślałam, ze to powiem ale pieniądze zaoszczędzone no i rzecz jasna, czas.
miłosz

Re: wynajem drukarek

Post autor: miłosz »

Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Ma w sobie mnóstwo sensu jeśli chcemy np. ściąć koszty prowadzonej działalności, ale nie wiemy jak. Dzierżawa drukarek czy kserokopiarek to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. A kogo polecam? Zdecydowanie http://tondruk.pl - mają szeroką ofertę i ogromne zaplecze.
Łucja

Re: wynajem drukarek

Post autor: Łucja »

Sprawdź tu https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek. Wynajęcie czy dzierżawa duraki jest o wiele lepsza niż kupowanie drukarki. Jeśli potrzebujesz jakaś zaawansowaną drukarkę to musisz naprawdę za dużą kasę ją kupić. A tutaj taka wynajmujesz za niszą kasę, to rozwiązanie jest bardzo oszczędne
ODPOWIEDZ