W co grywaja ludzie on-line?

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Patryś17

Re: W co grywaja ludzie on-line?

Post autor: Patryś17 »

Każdy gra w przeróżne gry, ponieważ każdy gra na innym sprzęcie. Ja gram w playstation5 i zastanawiam się skąd ludzie kupują na ps5 gry. Widziałem w internecie naprawde dużo sklepów z grami ale nie wiem z którego skorzystać. Może znacie jakiś sklep, który ma gry w naprawdę promocyjnych cenach?
Błażej

Re: W co grywaja ludzie on-line?

Post autor: Błażej »

Ja to np. wolę jednak pograć sobie offline, aniżeli online, bo zazwyczaj w grach online się za bardzo denerwuje. Ale i offline można się dobrze bawić, sami sprawdźcie https://www.gram.pl/artykul/2021/01/28/ ... ista.shtml. Według mnie, bardzo fajny ranking gier z 2020.
zasło

Re: W co grywaja ludzie on-line?

Post autor: zasło »

Dlaczego ludzie piszą kod? W końcu możesz spróbować zacząć zarabiać pieniądze nie za pomocą programowania, ale za pomocą jakiejś gry. Na przykład, aby wygrać turnieje i konkursy. Tak, lub w ogóle grać na pieniądze. Będzie dobry dochód, będziesz miał nawet pieniądze na tego rodzaju kawałki https://dmarket.com/pl/csgo-skins/produ ... ragon-lore. ogólnie mówiąc, granie w gry jest szkodliwe, ale wydaje mi się, że to kłamstwo. gram tutaj i czerpię wyjątkową przyjemność.
ODPOWIEDZ