Portfel na prezent?

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Miśka

Portfel na prezent?

Post autor: Miśka »

Myślicie, że to jest dobry pomysł na prezent? Dla mojego faceta najlepszym wyborem będzie portfel sportowy a że zbliżają się jego imieniny, myślę o tym, żeby kupić taki drobiazg.
farąh

Re: Portfel na prezent?

Post autor: farąh »

to niezły pomysł. Można też pomyśleć o czym do portfela, np. aby go nie zgubić. Tutaj fajny wpis o tym właśnie https://notione.com/blog/zgubiony-portf ... kumentami/ Swoją drogą dobrze jest go przeczytać i wiedzieć co zrobić w razie zguby.

norma rf
Adeluś2847

Re: Portfel na prezent?

Post autor: Adeluś2847 »

Wydaje mi się, że portfel na prezent to super sprawa. Można dodatkowo wykonać nadruk na portfelu aby prezent był naprawdę udany. Na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/podroz/portfele/ znajdziecie sklep z portfelami, który wykonuje nadruki. Uważam ze warto rzucić okiem na ten sklep.
Wiesła64

Re: Portfel na prezent?

Post autor: Wiesła64 »

Przyjaciółce kupiłam portfel damski w karko tutaj https://www.karko.pl/pl/c/Galanteria-i-Dodatki/54. Jest bardzo zadowolona z prezentu bo może sobie segregować paragony i wszelkie mniejsze dokumenty w jednym miejscu. Też spełnia swoją rolę jako modny dodatek do sukienki czy eleganckiego stroju.

radcy prawni łódź
saruś

Re: Portfel na prezent?

Post autor: saruś »

Zastanawiałam się ostatnio co kupić mojemu mężowi na imieniny . Miałam do wyboru portfel albo fajna książkę . Wybrałam drugą opcję w postaci opowieści pt " Największy sekret " , znalazłam ją w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/rhonda-byrne . Książka pokazuje w jaki sposób uwolnić się od urazy, niepokoju, obaw czy strachu, jak „zanurzyć się w stanie nieustającego szczęścia”.

grzejniki stalowe panelowe cena
ODPOWIEDZ