Polećcie lakiery hybrydowe

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Myśka

Polećcie lakiery hybrydowe

Post autor: Myśka »

Możecie polecić dobre, waszym zdaniem najbardziej trwałe lakiery hybrydowe? Słyszałam dobre opinie na temat lakierów z Victoria Vynn i planuję kupić zapas właśnie tych. Dajcie znać, czy ich używacie.
Magaś

Re: Polećcie lakiery hybrydowe

Post autor: Magaś »

Jeśli chcesz coś trwałego, to zdecydowanie lakiery Cuccio https://cuccio.pl/pl/n/77 wygrywają z innymi markami. Próbowałam już różnych lakierów i te zdały egzamin. U mnie hybryda na stopach i paznokciach musi być. Zadbane dłonie i stopy to podstawa. Zmieniam sobie kolor co tydzień. Hybryda wytrzymuje dłużej, ale mi szybko rosną paznokcie.
Amber

Re: Polećcie lakiery hybrydowe

Post autor: Amber »

Wypróbuje lakiery Xfem - super jakość, używam ich od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się sprawdzają. Nie odpryskuję, nie ścierają się, fajnie wyglądają. Ja je kupuje w sklepie online https://xfem.pl/ - bardzo fajny sklep, wybór ogromny, przeróżne kolory, a także ozdoby do paznokci, odżywki, pilniczki, polerki itp. Kupiłam tam też lampę do manicure hybrydowego i dzieki temu sama mogę sobie paznokcie robić, wtedy kiedy potrzebuję. Jeśli tylko lubisz sama takie rzeczy robić - to jak najbardziej polecam.
ODPOWIEDZ