Najlepsze lakiery do salonu

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Marcelina79
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 4:26

Najlepsze lakiery do salonu

Post autor: Marcelina79 »

Cześć. Jakie lakiery hybrydowe uważacie za najlepsze i najodpowiedniejsze do profesjonalnego salonu manicure? Testowałam już kiedyś produkty do zdobień paznokci marki Victoria Vynn i sprawdziły mi się świetnie, więc zastanawiam się właśnie nad ich lakierami. Używałyście? Byłyście zadowolone?
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Najlepsze lakiery do salonu

Post autor: ksenia88 »

Najważniejszym elementem jeśli chodzi o paznokcie jest dopasowanie metody do potrzeb klienta. Warto zatem zadbać o wszystkie potrzebne działania w tym temacie i wybrać najlepsze metody. Może manicure tytanowy to będzie to? Polecam zatem zerknąć na stronę https://cuccio.pl/dip-sytem-zestaw-star ... -pudry-14g gdzie trafisz na najlepsze produkty ale także jakościowe rozwiązania.
Tośka456

Re: Najlepsze lakiery do salonu

Post autor: Tośka456 »

Wg mnie lakiery Victoria Vynn są najlepsze. W połączeniu z bazą i z topem także z VV tworzą naprawde trwałe i piękne stylizacje. Długo się utrzymują i cały czas wyglądają świeżo, nie ścierają się. Plusem jest też to, że nigdy nie słyszałam aby seria Pure kogoś uczuliła. Ostatnio wyszła nowa seria Blossom Chic - to paleta różów w najróżniejszych odcieniach. Sprawia, że każda dłoń wygląda jak u księżniczki :D
ODPOWIEDZ