Joblife – Świat Pracownika

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Krzyś

Joblife – Świat Pracownika

Post autor: Krzyś »

Cześć!

Ja mogę wszystkim forumowiczom polecić portal tematyczny Joblife.pl. Znajdują się tam informacje na temat prawa pracy, przepisów BHP, ubezpieczeń oraz odszkodowań. Polecam w szczególności sekcję poświęconą zarobkom pracowników na popularnych stanowiskach, takich jak strażak czy policjant. Ponadto na Joblife znaleźć można porady dotyczące oszczędzania, np. takie: ile prądu pobiera płyta indukcyjna https://joblife.pl/rachunki-oszczednosc ... ndukcyjna/.

Joblife to także zbiór informacji na temat odżywiania się, np. poruszane są kwestie konserwantów w żywności oraz wszelkich dodatków. Omawiany jest ich wpływ na nasze zdrowie oraz skutki uboczne, którą mogą wywołać kiedy są spożywane w nadmiarze. W serwisie joblife.pl znaleźć można także ciekawostki ze świata gospodarki oraz rozwiązania powszechnie występujących problemów społecznych, takich jak utylizacja azbestu.

Serdecznie zapraszam na https://joblife.pl
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Joblife – Świat Pracownika

Post autor: sapex »

Akurat tego portalu nie znałem, ale na innym portalu o zdrowiu sporo czytałem na temat różnych ekstremalnych sytuacji i trafiłem na stronę https://lifevac.pl/produkty/lifevac-zestaw-lifevac-lv01 czyli na producenta urządzeń pozwalających na udzielenie pierwszej pomocy w sytuacji zakrztuszenia. Wydaje mi się, że dobrze jest posiadać taki sprzęt w domowej apteczce, bo nigdy nie wiadomo kiedy do takiej sytuacji może dojść.
ODPOWIEDZ