Agencja ochrony opinie

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Kośla

Agencja ochrony opinie

Post autor: Kośla »

Macie jakieś opinie na temat agencji ochroniarskich? Ktoś z Was korzysta z takiej możliwości w ogóle? Ja słyszałam, że świetne opinie ma agencja ochroniarska SaippSecurity. Znacie?:)
Boguś

Re: Agencja ochrony opinie

Post autor: Boguś »

Nigdy nie słyszałem o tej firmie. Ja od dłuższego czasu korzystam z usług agencji ochrony https://www.ochronahevelius.pl/oferta. Zajmują się ochroną stacjonarną naszego obiektu przemysłowego i biura. Gwarantują przejrzyste warunki współpracy, wyszkoloną kadrę pracowników ochrony oraz nowoczesne rozwiązania w dziedzinie systemów alarmowych i monitoringu.
Błonner

Re: Agencja ochrony opinie

Post autor: Błonner »

Spokojnie możemy zadbać o bezpieczeństwo w biurze stosując najróżniejsze metody: kamery, alarm, kontrola dostępu. Są również bardzo nowoczesne metody, jak klatki Faradaya. Tu macie przykład http://emcek.com.pl/pl/. Firma projektuje takie osłony, dobiera odpowiednie rozwiązanie, w ten sposób unikniemy na przykład zniszczenia sprzętu IT

szambo jak zrobić
Sebastian72

Re: Agencja ochrony opinie

Post autor: Sebastian72 »

Dzięki za wszystkie porady. Ja też uważam, że warto stawiać na sprawdzone firmy ochroniarskie z wieloletnim doświadczeniem. My od dłuższego czasu korzystamy z oferty agencji ochrony „Glok” z Warszawy. Wykonują dla nas usługi związane z fizyczną ochroną naszego biurowca. Zajęli się także projektem i montażem systemu alarmowego oraz monitoringu wizyjnego. Swoje usługi realizują zawsze profesjonalnie i kompleksowo, dlatego myślę, że Wam również będą w stanie pomóc.
książę200

Re: Agencja ochrony opinie

Post autor: książę200 »

Tak naprawdę mam nadzieję, że będziemy pod tym kątem mieli sporo informacji, niemniej jednak pod tym względem sporo mam do powiedzenia i jak na razie mam nadzieję, że uda mi się kogoś znaleźć. Będzie mi potrzebny monitoring central alarmowych , ale jak wiadomo, to jest czymś naprawdę trudnym i jakoś nie mam pewności, kto mi to może zaoferować. Dajcie znać proszę, jak to wygląda.
ODPOWIEDZ