ActCAD nowy CAD na silniku IntelliCAD 9.2

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Zee Firr
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:45

ActCAD nowy CAD na silniku IntelliCAD 9.2

Post autor: Zee Firr »

Jest wiele dobrych programów CAD. Lecz dobrych i tanich niewiele. Od 2016 roku w Polsce działa dystrybutor firmy ActCAD LLC USA. Nie jest on dużym resellerem jak inne firmy. Z tego powodu produkty ActCAD są szerzej nieznane na polskim rynku. A warto się z nimi zapoznać. W ofercie posiada oprogramowanie z linii produktów ActCAD oraz z linii TrueCAD. Do produktów ActCAD należą trzy edytory: ActCAD 2020 Standard, ActCAD 2020 Professional i ActCAD 2020 BIM. Różnią się funkcjami i ceną. Do linii TrueCAD należy jeden produkt TrueCAD 2020 Premium.
Ceny zaczynają się od 450zł za ActCAD 2020 Standard z roczną licencją. Oprogramowanie oparte na silniku Intellicada 9.2A tym samym co w ZwCAD.
Więcej informacji na stronie https://actcad.pl lub na https://truecad.eu czy https://tanicad.pl. Dostępne są wersje testowe do pobrania. Produkty warto przetestować by samemu przekonać się o wartości proponowanych rozwiązać. Informacje o ActCAD i promocjach znajdują się również na stronie dystrybutora https://bba-one.pl.
Kamesz

Re: ActCAD nowy CAD na silniku IntelliCAD 9.2

Post autor: Kamesz »

W mojej opinii jeżeli już rzeczywiście szukacie przede wszystkim konkretnego i profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrego programu do projektowania wnętrz, domów, ogrodów, dróg itd to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na wsparcie ze strony ZwCAD https://cadpolska.pl/nowa-wersja-zwcad-2022/ który spisuje się naprawdę dobrze również jeżeli chodzi o większe projekty. Warto zajrzeć i ją sobie przetestować. Według mnie jedna z nielicznych opcji wartych uwagi. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ