Szkoła Europejska

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
Lukas555
Posty: 138
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Szkoła Europejska

Post autor: Lukas555 »

Co sądzicie o tym, by posłać Wasze dzieci do Szkoły Europejskiej? Sporo na ten temat czytałem w https://szkolaeuropejska.pl/ i jestem pod wrażeniem, jakie otwiera to możliwości przed dziećmi. Myślę, żę to super opcja, sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Szkoła Europejska

Post autor: panalkra »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: http://www.biuroagata-tlumaczenia.pl
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ritabra »

wybór odpowiedniej szkoły podstawowej jest niezwykle istotny. Ja też wychodzę z założenia, ze te prywatne placówki są w stanie zaoferować uczniom znacznie więcej niż szkoły publiczne. Moje dziecka chodzi teraz do 2 klasy w polsko-angielskiej szkole Edison w Warszawie ( na Wilanowie). Wysoki poziom, nowoczesne metody nauki, przyjazne i doświadczone grono pedagogiczne.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Lolka »

A czy posyłacie Wasze dzieci do jakieś prywatnej szkoły języków obcych? Ja widziałam ostatnio ofertę kursów angielskiego dla dzieci na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci. Organizuje je jak widać Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, warto tam zapisać szkraba?
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Walentowicz »

W Warszawie, konkretnie na Wilanowie znajduje się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Tam kładą duży nacisk na języki obce. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, więc to renoma sama w sobie. Nie ma co oszczędzać na edukacji dzieci, w końcu to najważniejsze, co może być, a tam naprawdę będą miały dobre warunki do nauki, rozwijania pasji i wszelkich umiejętności.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Szkoła Europejska

Post autor: majsterekmaly »

Prawdziwą Europejską szkołą jest również Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, to szkoła która już dawno temu wprowadziła elementy nauki dwujęzycznej. Uczniowie chwalą sobie placówkę za podejście nauczycieli do nauki, tam dużo więcej czasu poświęca się każdemu z uczniów. Ma to ogromny wpływ na ich postawę w przyszłości oraz na kolejnych etapach nauki.
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Szkoła Europejska

Post autor: roonz »

Jeśli chodzi o zakup książek to polecam sklep https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. O wiele taniej niżeli stacjonarnych księgarniach
ćwier55

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ćwier55 »

Walentowicz pisze: ↑30 mar 2020, 22:50 W Warszawie, konkretnie na Wilanowie znajduje się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Tam kładą duży nacisk na języki obce. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, więc to renoma sama w sobie. Nie ma co oszczędzać na edukacji dzieci, w końcu to najważniejsze, co może być, a tam naprawdę będą miały dobre warunki do nauki, rozwijania pasji i wszelkich umiejętności.
Zgadzam się z przedmówcą, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła w której każdy uczeń ma równe szanse. Szkoła zapewnia swobodny udział w zajęciach dodatkowych, jest dobrze wyposażona a nauczyciele ściśle współpracują z rodzicami i uczniami. Szkoła będzie bardzo dobrym wyborem i ułatwi edukację na jej kolejnych etapach.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Szkoła Europejska

Post autor: mczay »

W temacie szkół dla dzieci to czy ktoś z was rozważał wykupienie polisy ubezpieczeniowej NNW? Dla dziecka to przydatna polisa bo chroni przed wypadkami w szkole, a dzieci często je miewają. Tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka macie artykuł na ten temat, poczytajcie.
Kręst

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Kręst »

W zeszłym roku całą rodziną przeprowadziliśmy się do Krakowa. Najbardziej trudną sprawą było znalezienie dobrej szkoły dla dziecka, żeby było blisko do domu. Przeprowadziliśmy się, niby wszystko było w porządku. Nagle zaczęłam zauważać, że syn wagaruje. Wtedy zaproponowałam mu uczyć się z korepetytorem. On się zgodził i sam wybrał sobie korepetytor tutaj https://buki.org.pl/korepetycje/ . Z radością obserwuję, jak dziecko znów zaczęło się uczyć i robi postępy w matematyce i fizyce. Jestem bardzo wdzięczna nauczycielom tej strony za ich fachową pracę.
nati81

Re: Szkoła Europejska

Post autor: nati81 »

Jeśli poszukujecie naprawdę dobrej szkoły, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/m ... tow-i-burs . Znajdziecie tam sporo różnych szkół, internatów i burs biorących udział w Programie Stypendialnym Horyzonty. Myślę, że warto się tam rozejrzeć i poczytać więcej na ten temat.
ODPOWIEDZ