System ERP

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
Ania22
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 21:36

System ERP

Post autor: Ania22 »

Cześć,

potrzebuję porady. Czy warto? Jesteśmy na etapie gdzie coś takiego może się przydać ale to nie sa tanie rzeczy.
Awatar użytkownika
ManiekR
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 21:40

Re: System ERP

Post autor: ManiekR »

Cześć,

nie możesz myśleć tylko w ramach kosztów ale o ostatecznym bilansie. Jeżeli jesteście firmą która jest jż na etapie gdzie to jest konieczne to bez tego sobie nie poradzicie. Pomyśl, jak bardzo usprawni to pracę wszystkich działów oraz ile tak naprawdę zaoszczędzicie na czasie i efektywności pracowników. Systemy ERP w zasadzie zawsze się opłacają. Ja ze swojej strony polecam tą firmę sente kontakt. My jesteśmy abrdzo zadowolnie
Awatar użytkownika
Nesi
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:30

Re: System ERP

Post autor: Nesi »

Tego typu rozwiązanie to na pewno bardzo dobry pomysł. Bądź co bądź według mnie warto zwrócić uwagę także na polski program crm . Jest on dostępny w wersji mobilnej i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ilość pracowników nie przekracza 10 osób. Co istotne znacznie usprawnia on obieg dokumentów czy też sprzedaż.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: System ERP

Post autor: kolka »

Sprawne zarządzanie firmą to podstawa, szczególnie kiedy masz sprawny system który pozwala zaoszczędzić grube miliony. Więc z całego serca polecam systemy erp, z ktorego sama mam przyjemność korzystać. Sprawdź ich ofertę na stronie https://sellintegro.pl/27-allegro Możliwe, że i Ciebie zainteresuje.
Awatar użytkownika
Sekretarka
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:39

Re: System ERP

Post autor: Sekretarka »

Jeśli mowa o systemach, czy jak u Was wygląda zarządzanie wersjami dokumentów? Radzicie sobie z tym sami czy jednak wspomagacie się działaniem oprogramowań do tego stworzonych?
Awatar użytkownika
erdnusse
Posty: 37
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:59

Re: System ERP

Post autor: erdnusse »

Oczywiście że wspomagamy się różnymi oprogramowaniami systemowymi w naszej firmie, gdyż bardzo duża część opiera się na kontaktach i sprzedaży za pomocą internetu. Aktualnie rozważamy jak możemy uruchomić takie aplikacje w chmurze bo dowiedzieliśmy się , że jest to migracja naszych danych. Duże znaczenie w procesie migracji do chmury ma wybór tych aplikacji, które warto przenieść do chmury w pierwszej kolejności. Dlatego też najpierw się na tym mamy zamiar skupić
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: System ERP

Post autor: panalkra »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://presscontent.pl
ODPOWIEDZ