Rozwiązania dla firmy - połączenia telefoniczne

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Rozwiązania dla firmy - połączenia telefoniczne

Post autor: mczay »

Jakie usprawnienia w firmach macie by ułatwić pracownikom połączenia telefoniczne? Zastanawiam się jak u nas nieco poprawić ich jakość. Wykonujemy ich za mało w ciągu doby mam wrażenie. A zajmujemy się sprzedażą online.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Rozwiązania dla firmy - połączenia telefoniczne

Post autor: otylia »

Może zainteresuje Cię w takim razie technologia web rtc? więcej na jej temat możesz się dowiedzieć na tej stronie https://focustelecom.pl/blog/co-to-jest ... ia-webrtc/ . Dzięki takiej technologii można zbudować swoją firmową aplikację komunikacyjną. Do wykonywania takich połączeń, posiadając aplikację i centralę voip wystarczy komputer, słuchawki z mikrofonem. Bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że połączyć można się z wszystkimi którzy taką aplikację posiadają. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami, myślę że to rozwiązanie dla Was.
Awatar użytkownika
Brother
Posty: 66
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:32

Re: Rozwiązania dla firmy - połączenia telefoniczne

Post autor: Brother »

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się tutaj telefonia internetowa, bo sami mamy w biurze takie rozwiązanie i jest ono bardzo wygodne. W dodatku koszty połączeń znacząco zmalały. Polecam firmę https://www.supervoip.pl/, która dostarczy wam telefonię internetową wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ