prywatny serwer wirtualny

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 403
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

prywatny serwer wirtualny

Post autor: ksenia88 »

Witam! Potrzebuję wykupić usługę VPS , może poradzicie mi gdzie maja najlepszą ofertę ? Czytałam że warto wybrać www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-pr ... erver.aspx
co możecie powiedzieć w tym temacie ? Korzystaliście ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ?
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: prywatny serwer wirtualny

Post autor: kolka »

Bardzo fajną ofertę znajdziesz na stronie https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html . Sama z niej często korzystam i z czystym sumieniem mogę polecić. To najlepsze serwery w Polsce. Mam nadzieję, że ta oferta będzie ci odpowiadać równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Re: prywatny serwer wirtualny

Post autor: heniutek »

Jeżeli chodzi o tani vps to bardzo dobrą ofertę można znaleźć na https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps. Dosyć dobre parametry za rozsądne pieniądze. No i co najważniejsze - support na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Yenefer
Posty: 41
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:24

Re: prywatny serwer wirtualny

Post autor: Yenefer »

Warto przejrzeć więcej ofert, które sa na rynku. A na pewno tą od https://www.nazwa.pl/vps/ bo to jednak firma z największym doświadczeniem w Polsce
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 47
Rejestracja: 17 sty 2020, 12:07

Re: prywatny serwer wirtualny

Post autor: barbara34 »

Ciekawą ofertę serwerów VPS znalazłam na stronie Sprint Data Center. Szukałam wydajnego i w miarę taniego serwera dla swojej firmy i to był strzał w dziesiątkę ------> https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps .
JacekPoś

Re: prywatny serwer wirtualny

Post autor: JacekPoś »

natomiast jeśli chodzi o wybór odpowiedniego serwera dla firmy z zachowaniem najwyższej jakości, profesjonalnego wsparcia i jednocześnie obsługi która wszystko wyjaśni to na pewno warto tutaj wymienić Ale.pl https://ale.pl/1167-serwery u którym znajdziecie odpowiednią pomoc, dobierzecie optymalne rozwiązania do firmy tak aby spełniały swoje zadanie w 100% i też nie były przeszacowane (co byłoby dużymi kosztami).
ODPOWIEDZ