O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Współczesny Menedżer

O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Post autor: Współczesny Menedżer »

Pierwszy w Polsce portal o praktyce zarządzania i biznesu. Porady dla menadżerów od menadżerów

https://wspolczesnymenedzer.pl/
Łukasz

Re: O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Post autor: Łukasz »

Świetna sprawa. Dzięki takim portalom można również znaleźć wiele ciekawych i ważnych informacji. Dowiedzieć się o ciekawych rozwiązaniach jakie można potem w swojej firmie wykorzystać. Jednak zarządzanie firmom wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. To też odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Post autor: brado »

Nie jest łatwo zarządzać własną firmą, odpowiedzialność jest bardzo duża. Na przykład dużo czasu zajmuje monitorowanie płatności, a przecież finanse i płynność finansowa jest jedną z podstawowych kwestii, żeby firma sprawnie funkcjonowała. Dużo łatwiej mi to wszystko kontrolować dzięki https://monpay.pl/ , ponieważ system jest automatyczny. Powiadomienia sms lub e-mail są bardziej motywujące dla kontrahentów i coraz częściej regulują swoje należności terminowo. Na tym mi właśnie zależało.
miły

Re: O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Post autor: miły »

W biznesie możecie również pomyśleć o odpowiednim zarządzaniu produkcją w swojej firmie https://www.streamsoft.pl/produkcja/pro ... produkcji/ System ERP zapewnia odpowiednią optymalizacją poszczególnych procesów produkcyjnych i szybszą realizację zamówień dla klienta.
Szyloń

Re: O biznesie, zarządzaniu i nie tylko.

Post autor: Szyloń »

Jeżeli będziecie jednocześnie potrzebowali dobrej jakości siatek cieto-ciągnionych to w mojej opinii zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę https://www.perfopol.pl/pl/Siatki_cietociagnione z którą również mieliśmy okazję współpracować. Przede wszystkim terminowość dostaw, najwyższy standard wykonania i jednocześnie obsługa na której również można liczyć w razie dodatkowych pytań i wątpliwości.
ODPOWIEDZ