Nauka inwestowania?

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
miron_81
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 17:49

Nauka inwestowania?

Post autor: miron_81 »

Cześć wszystkim! Jak nauczyliście się inwestować? Czytaliście jakieś specjalne poradniki, oglądaliście filmy na ten temat? Jestem ciekawy, jak to u was wyglądało ;)
Awatar użytkownika
żużanna
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2020, 22:18

Re: Nauka inwestowania?

Post autor: żużanna »

Na początku czytałam dużo poradników, ale zorientowałam się, że bez praktyki nic nie wskóram. Znalazłam w internecie ofertę warsztatów wiwn.pl, więc zaryzykowałam i zapisałam się na nie. Teraz mogę powiedzieć, że nie żałuję ani chwili spędzonej na szkoleniu, bo tak merytorycznej i cennej wiedzy nie zdobyłabym z żadnego poradnika. Na plus zasługuje też super atmosfera na warsztatach :)
Awatar użytkownika
Donna
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:55

Re: Nauka inwestowania?

Post autor: Donna »

Cześć, ja skorzystałam z porad swojej firmy ubezpieczeniowej. Okazało się, że oni nie tylko ubezpieczają mnie, ale też inwestują kapitał. Przedstawiciel opowiedział mi co to jest platforma inwestycyjna i zaproponował mi inwestycję "na próbę". Okazało się, że jest to bezpieczna i przyjemna forma pomnażania gotówki, więc z niej korzystam
Fiś

Re: Nauka inwestowania?

Post autor: Fiś »

Jeżeli chodzi o szkołę to na pewno warto będzie zainteresować sie ofertą jaką przedstawia strona https://www.taniaksiazka.pl/kierunek-zw ... 93338.html odnośnie ksiażek. Myślę, że na stronie, będą o wiele tańsze przez internet niz. stacjonarnie.
ODPOWIEDZ