Kto do niszczenia danych?

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
Fausto
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:07

Kto do niszczenia danych?

Post autor: Fausto »

Jak w temacie - poszukuję kogoś sprawdzonego do niszczenia danych. Sądzicie, że takie niszczenie danych to rozwiązanie warte uwagi?
Człowiek powinien określać siebie przez dobre emocje, przez to, co lubi, co go uszczęśliwia, sprawia mu radość.
Awatar użytkownika
raczkowski1
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:06

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: raczkowski1 »

Liczę na to, że ten ciekawy temat bardziej się rozwinie. Na pewno będę tu zaglądał.

https://gaugepad.com/how-to-get-the-white-house-garden-look/
Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcić.
Awatar użytkownika
Ksenia99
Posty: 50
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:02

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: Ksenia99 »

Myślę, że oni mogą ci w tym pomóc niszczenie danych Zapewnią ci profesjonalną pomoc jeżeli chodzi o tego typu sprawy .Jeżeli martwimy się o ważne dane, których nie chcielibyśmy utracić, to nie ma co się bać ponieważ firma zobowiązana jest do zabezpieczenia ich.
Awatar użytkownika
Ksenia99
Posty: 50
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:02

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: Ksenia99 »

W niszczeniu danych mogą pomoc ci https://www.ontrack.com/pl-pl/niszczenie-danych/. Ta firma jest zobowiązania do zabezpieczenia danych, których nie chcemy utracić. Są jak najbardziej zaufaną firmą i myślę, że i tobie pomogą.
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: fanfoska »

O ciekawy temat, nie sądziłam, że jest coś takiego do niszczenia danych, przyda się na pewno. Ja ostatnio sporo czytałam na temat danych osobowych , jak się uchronić przed wyciekami, a jak wiadomo takie dane dla złodzieja to cenny towar, warto poczytać sobie na ten temat https://www.poradyodo.pl/administracja- ... -8603.html .
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 108
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: megusta »

Najlepsza do niszczenia dokumentów jest firma Avarus z Marek, ale my też dzierżawimy od nich niszczarkę a nawet zakupiliśmy taki sterylizator https://avarus.pl/produkt/plasma-money- ... or-m-care/ do pieniędzy bo też mają takie coś w ofercie
tył

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: tył »

No my do tego zadania zatrudniamy specjalistów z firmy Eko-Wtór https://www.eko-wtorzarow.pl/kontakt z Bożanowa. Oni profesjonalnie się wszystkim zajmują, niszczą nie tylko papierowe dokumenty, ale również dokumenty, które mamy na nośnikach, czyli na USB i płytkach. Ich oferta jest szeroka, są jak najbardziej rzetelni, mają korzystne ceny. To, co im oddajemy do zniszczenia, składujemy w specjalnych pojemnikach, które oni nam dostarczają.
bańko

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: bańko »

Jak macie dokumenty papierowe czy na dyskach, pendrive bądź płytach, to znam firmę, która je niszczy według najwyższych norm bezpieczeństwa. Jeśli nie jesteś pewien czy, aby na pewno niszczyć dane, to zawsze można je przechować w depozycie. Firma, z której korzystałem między innymi ma taką usługę w swojej ofercie. Oto link do pełnej listy: http://actanova.pl/kontakt/ Przedsiębiorstwo nazywa się ACTA NOVA i mieści w Szczecinie. Warto tam się udać, bo cała praca jest wykonywana profesjonalnie i w dobrych cenach.
bąkiewicz

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: bąkiewicz »

Hej. Mi niszczy dane biurowe i dokumenty, profesjonalna firma z Warszawy. Nazywa się AGO RECYKLING, a to link bezpośredni do jej oferty: https://www.agorecykling.pl/oferta-uslu ... two-danych Zawsze jak oddaje im swoje dane/dokumenty do utylizacji, to są niszczone wedle wszelakich procedur i na koniec jest pełne potwierdzenie realizacji tego. Można poprosić ich o odbiór rzeczy albo i zawieźć samemu. Na dodatek dużo sobie nie liczą, więc zdecydowanie jest, to firma godna uwagi
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: Kandinski »

To ja mam dla was przydatny namiar - solidny skup, w którym oferują m.in. pomoc w zakresie niszczenia dokumentów. O ile jesteście z Bydgoszczy to skierujcie się do Zakładu Obrotu Złomem. To solidny, porządny i terminowy skup. Rzetelnie wyceniają usługę, wystawiają odpowiednie protokoły zniszczenia dokumentacji. Podam wam kontakt do nich http://zakladobrotuzlomem.pl/kontakt/ Ja w każdym razie jestem z ich usług w 100 % zadowolony, to solidni fachowcy.
dum

Re: Kto do niszczenia danych?

Post autor: dum »

Dane, czyli dokumenty oddajemy do zniszczenia w to samo miejsce, gdzie oddajemy dokumenty już nam niepotrzebne, które nie są ważne i nie zawierają żadnych danych, tylko, np. treści informacyjne, czyli do skupu makulatury. Korzystamy z usług firmy R.R.Metall https://www.rrmetall.com.pl/oferta/makulatura w Środzie Wielkopolskiej, oni gwarantują nam bezpieczną utylizację dokumentów poufnych, co potwierdzone jest certyfikatem. Usługi mają w atrakcyjnych cenach, doskonale sobie ze wszystkim radzą, są godni polecenia.
ODPOWIEDZ